CHAPEAU ROUGE

MENU

31.8. Srpnový ConfluxVe středu 31.8. se budeme všichni povinně těšit! Na co? No přece na další vydání rezidenční párty Bass Bros. djs jménem Conflux.

Asi vás jisto jistě zajímá, kdo bude na Confluxu, který se pro tentokrát bude odehrávat v prostředním dance patře velectěným hostem, že? Hosty máme připraveny rovnou čtyři. Prvními dvěma jsou Mersi a Vittek ze Spontal Crew. Mersi s Vittekem pořádají pravidelně party Deorbital Night v klubu Cross, na které měli již takové hosty jako je Futurebound, Metrik a třeba Fourward. Krom Deorbital Night působí i na jiných parties, za zmínku jistě stojí Drumstation, Vision a mnoho dalších…

Třetím hostem je Mc Zachy, který se pohybuje na rozhraní dvou hudebních žánrů. A tím je hip-hop a drum and bass. V roce 2006 zachy propadl hudbě a od té doby se jí věnuje naplno. Píše texty, freestajluje a rapuje. Zachyho můžete znát z Ring for Mcs.

Čtvrtým a posledním hostem bude dj Vidras, který se několika letech vrátil zpět do České kotliny z Velké Británii, kde rozhodně nespal na vavřínech. Za svoje působení v Anglii si zahrál na parties po boku hvězd jako je Hazard, Sigma nebo Alix Perez.

Celá párty bude doprovázena částí Bass Bros ensamblu. Trumpetistou Chrisem Vernem z Freaky Art a Mc Paparastym.

Takže shrnutí. Ve středu od desíti v Chapeau Rouge v prostředním dance patru, vstup zdarma jako vždy.

22:00-23:30 Blofeld feat. Chris Vern
23:30-01:30 MERSI & VITTEK
01:30-03:00 Neighbour b2b Vidras

+ Mc Paparasty a Mc Zachy


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO