CHAPEAU ROUGE

MENU

15.8. Další Freestyle Mondays


Vyraž na Freestyle Mondays a dej si rap s živou kapelou!


MCs v našich luzích a hájích nemají moc pravidelných možností, kde ukázat co je v nich nebo kde si zdokonalit svoje skillz. Nejlepší situace je určitě v Praze, kde se odehrává většina akcí, kde je mikrofon otevřen všem příchozím a Freestyle Mondays jednou z nich a navíc je jedinečné v tom, že MCs doprovází nejen DJ, ale i živá kapela…

Tak jako každé třetí pondělí v měsíci vypukne třetí srpnové pondělí v Chapeau Rouge jedinečné Freestyle Mondays, po dvouměsíční pauze za nástroje nastoupí Buran Buran live band s vokalistkou Flowe, za gramofony se budou střídat DJ Machall a DJ Pret a nově bude večerem provázet MC Metoděj v tandemu s MC Dozerem. Chybět nemůže ani show hostů večera a těmi bude tentokrát mladá krev z Plzně: Kenas & N8. Kluci byli pozváni na doporučení Poety z Rádia Spin, což je víc než dobrá vizitka.

Zveme tradičně všechny MCs,beatboxery nebo zpěváky, aby dorazili 15.8. do pražského klubu Chapeau Rouge a užili si skvělou atmosféru, která tahle akce má. Freestyle Mondays není rozhodně omezeno pouze hip hopovým rybníčkem a na téhle akci se pravidelně potkávají MCs a hudebníci všech stylů, hudebního vyznání, národnosti, mateřského jazyka, no zkrátka jde především o to, užít si jam, seznámit se se zajímavými lidmi, kteří vlastně mají stejné zájmy jako vy a v minulosti se to navázalo už i několik spoluprací. Pokud jste zrovna v práci nebo nejste s Prahy, nezoufejte. Freestyle Mondays si můžete naladit od 21:00 na vlnách Rádia Hiphopstage.cz, kde najdete i podrobnosti jak poslouchat dění přímo v Chapeau Rouge.

Nezbývá tedy než v pondělí dorazit na místo určení. Mejdan startuje v 20:00 a po skončení jamu pokračuje párty až do rána za doprovodu DJs! Mikrofon tu čeká na nové tváře i staré dobré známé, a pokud mejdan nezmeškáte, určitě nebudete litovat!

www.freestylemondays.cz
bandzone.cz/kenasn8#/kenasn8

Partnery akce jsou: HipHopstage.cz,Alltv.cz,Reprostudio, Hip-Hop.cz, Phatbeatz.cz,Bbarak.cz,Partyplanet.cz,Prague.tv

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO