CHAPEAU ROUGE

MENU

5.8. Algernon Cadwallader (us) a 1994! (us)Tak to bude velký. Tahleta pro Američany přímo kultovní parta ze slunný Filadelfie, hrající snad ten nejlepší emo – indie rock, hrábne do strunv pátek 5.8. Všechno se odehraje v Chapeau Rouge za přispění bláznů z americké formace 1994! Tuhletu dvojku doplní ještě chebská screamo parta Esazlesa.

Algernonům vychází v těchto dnech druhý řadový album “Parrot Flies”, který přináší přesně to, co od nich čekáte - syrový zpěv, houpavé kytary a upřímný texty. Ti, co od nich nic nečekaj, protože je třeba neznaj, tak pro ty máme jen jedinej vzkaz - VYZKOUŠEJTE TO! Jak říkaj sami Algernoni - na internetu se to někde válí, takže stahujte.

1994! hrajou math rock řízlý post-hardcorem. Jen dva muzikanti, který to rozjedou tak až vám z toho půjde hlava kolem. Jestli vám řikají něco kapely Rites of Spring, Embrace a Fugazi, tak si večer přijdete na své.

Algernon Cadwallader a 1994! si odbudou svoji českou premiéru. Tak je přijdte podpořit a zapět si hymny jako Spit Fountain, Fun nebo I Wanna Go To The Beach. Tohle bude krásnej večírek, plnej otevřený nahoty a skvělý muziky!

Po koncertě zdaleka nekončíme. K tanci a poslechu budou hrát Kay Buriánek a Pavel “TUZEX” Litvaj aka Bounce! Bounce! a Mc Jacob & Hiffi


Start 20:00
Vlez: 200,-
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO