CHAPEAU ROUGE

MENU

29.7. Björn Wilke na CreativeBJÖRN WILKE
(GET PHYSICAL, KAATO/GERMANY) lahůdkou červencového Creativu!

Support dj's:

ORBITH
SUBGATE
BASCHGI SCHUUB (CH)
NKYP
MARTY FISH vs P-JAY

Opravdovou lahůdkou bude nejen pro všechny fajnšmekry červencová Creative party, která proběhne poslední červencový pátek 29.7. v Chapeau rouge.

Headlinerem tohoto letního dílu bude vynikající producent a zástupce renomovaných značek Get Physical a Kaato - Němec Bjorn Wilke.
Bjorn odstartoval svou kariéru v roce 1994 a na pole světové elektronické scény vstoupil roku 1996, kdy se postavil za gramofony ve světově proslulém klubu Space na Ibize a později se stal jedním z jeho rezidentů.
Jeho cit pro dobrou hudbu a především jeho perfekcionalismus ho rázem vyšvihl na post uznávaného mezinárodního umělce.
Bjornův hypnotizující sound vás vezme na jízdu, na které bude vaše tělo následovat neskutečnou zvukovou show. Dává přednost menším klubům, kde může skvěle komunikovat s publikem.
Za svou kariéru vystoupil ve více jak 20 zemích počínaje USA přes Evropu až po Asii a Austrálii. Byl součástí linepů světově proslulých parties jako je Love Parade v Berlíně, Streetparade v Zurichu nebo City Parade v Gentu. Jeho počiny spatřily světlo světa na uznávaných labelech, mezi které patří Get Physical, Kaato, Level Non Zero, Hypnotic,My Best Friend (MBF), Kung Fu Dub, Azuli, Plastic Fantastic, Session Deluxe, Traum Schallplatten a Hablando, který vedl sám do roku 2005. Bjornovy tracky se pravidelně objevují v setech takových velikánů jako je Richie Hawtin, Loco Dice, Timo Maas a spousty dalších.
Wilkeho kariéře bezesporu přispěla i úzká spolupráce s bratrem velkého PaPa Svena Vatha - Mikem Vathem, díky kterému se stal respektovanou personou na poli světové scény. Za zmínku stojí i jeho vlastní radio show, kterou vysílá každý týden nejen v Německu, ale i v ostatních světových zemích.

Zkrátka jeho vystoupení si rozhodně nenechte ujít.

O support se postará domácí špička v čele s dobře známým djem Orbithem, rezidenty tohoto eventu Subgatem a Nkypem, které budou supportovat talentovaní Marty Fish a P-jay ve speciálním back2back setu! A do lineupu ještě přibyl švýcarský Baschgi Schuub!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO