CHAPEAU ROUGE

MENU

2.7. Sheexy HouseTuto sobotu 2.7.2011 proběhne v Chapeau Rouge warm-up na letošní mejdan na parníku Sheexy Boat, a to jak jinak než na rodné párty Sheexy House, které společně vévodí dvojice djs TAZZ&BIODAN. Předprodeje a přípravy na parník jsou již v plném proudu. Pokud stále váháte zda na Sheexy Boat jít či nejít, přijďte se podívat v sobotu do Chapeau, my vám s rozhodováním pomůžeme a jako bonus vám dáme tip, jak se dostat na parník zadarmo :)

Pokud máte problém se sháněním lístků na Sheexy Boat, můžete tedy spojit příjemné s užitečným a stavit se v sobotu v Chapeau Rouge, kde si můžete lístky zakoupit od djs Tazze nebo Biodana, a zároveň se pobavit.

Kromě tradiční zábavy vám tento večer nabídne opět rozmanitý hudební výběr plný novinek i starších neohrabaných pecek z djského repertoáru, pohybujícího se na pomezí všech žánrů house music, jak tu již bývá zvykem. Pokud se chcete navnadit už nyní, mrkněte na video z jednoho z minulých ročníků Sheexy Boat níže :)

Chapeau Rouge má sice tři patra, ale tentokráte bude otevřen pouze Dance club floor s výše uvedeným programem, a na horním baru bude probíhat akce Shopsky Sound s djs Merino a Danihel.

Takže přijďte si v sobotu odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup je jako vždy zdarma.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO