CHAPEAU ROUGE

MENU

17.6. BOOGIEChapeau Rouge ve spolupráci s vydavatelstvím Nightphunk Recordings si vás
dovoluje pozvat na další pokračování deep house party Boogie:

V pátek 17. června se v klubu Chaepau Rouge představí po dlouhé době dnes již legendární DJane Ladida. Za svou DJskou kariéru měla Linda možnost hostovat snad ve všech velkých i malých klubech a na festivalech jak v Čechách tak i na Slovensku.
V zahraničí vystupovala například v Japonsku, Austrálii, Londýně, Švýcarsku, Chorvatsku, Polsku, Francii a v mnoho dalších zemích. Jako jedna z prvních DJs v České republice  vystupovala jako host v zahraničí už od roku 1996. Tehdy vystupovala hlavně u našich sousedů v Německu, kde hrála ve známých klubech jako je berlínksý Tresor a v tomto roce se například poprvé představila na celosvětově uznávané party Mayday. V roce 1997 se stala také producentkou a své debutové album vydala u prestižního labelu London Records. Na svém kontě má skladby a remixy, které vyšly na labelech Laser Girl, Mueller, Neuton Potentional a dalších.
Linda je také spolumajitelkou vydavatelství Article, které je zaměřené na minimal house a techno. V poslední době ale měla malou přestávku v DJingu, jelikož otěhotněla a stala se z ní maminka. Linda je však opět v Djském ringu v celé své síle a vy máte jedinečnou možnost
si po dlouhé době tuto kvalitní DJku vychutnat v pátek 17. června právě v Chapeau Rouge. Připravila si pro vás speciální našlapnutý house set plný energie tak jak ho mužete znát jedině od ní samotné.
Dále se mužete těšit na residenty Lucase Hulana z Nightphunk Recordings a na našeho oblíbeného olejového deep house magnáta DJe Malkao.
Boogie začína od 22 hodin a pro všechny tancechtivce je vstup zdarma!NA ČERVENCOVÉ BOOGIE 30.7 PŘIJEDE DJská LEGENDA EDDIE RICHARDS
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO