CHAPEAU ROUGE

MENU

20.5. Culture Shock feat. Radio 1 EmbassyDne 20.5.2011 bude Česká republika a crew DnB Fever ve spolupráci s pražskou alternativní stanicí Radio1 hostit jeden z nejuznávanějších projektů dnešní drum&bassové scény, projekt Phace (DE, Subtitles, Neosignal).

Phace
(Florian Harres) odehraje svůj speciální set v klubu Chapeau Rouge na pravidelné noci Culture Shock. Parta DnB Fever tak otevírá 8. díl této vydařené noci a po slavných Spectrasoul, Commix či Total Science si přijde na své i lehce tvrdší jádro tohoto stylu.

Projekt Phace
bortí veškeré hranice dnešního drum&bassu. S chirurgicky vyspělou přesností operuje zlomené a nepoddajné beaty v originální a nijak okoukanou celistvost. Nadčasově se linoucí filmové melodie, vytvářející kolosální kolaborace „rytířských bitev“ jakéhokoliv období podpořené masivní a mystickou basou, prolínající se s orchestrálním a čistě linoucím se příběhem nového zvuku, jsou výsledkem dlouholetých kvalit a pohledu trochu jiným směrem. Ten vrývá projektu Phace nekonečně chvályhodnou originalitu, která dává dnešnímu posluchači zcela nový rozměr.

Taneční scénu doplňí Beast 67, který se řadí mezi přední drumandbassové DJe v Čechách. Je rezidentem nocí Drumstation a Vision v pražském klubu Cross a Drumandbass.cz Night v klubu Roxy. Pravidelně vystupuje v zahraničí, několikrát hrál v Anglii, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Polsku, Slovensku a na většině známých českých nocí. Jeho sety jsou spíše postaveny na selekci a citu k hudbě. Tím ale aktivity Beasta 67 zdaleka nekončí. Bezesporu můžeme říct, že tahá za nejednu nitku českého drumandbassu. Je zakladatelem a šéfem největšího webu v ČR zabývajícím se drumandbassem – Drumandbass.cz.
Do třetice se nám představí DJ 2K, který je nedílnou součástí a pilířem pražské crew Shadowbox. Nyní rezidentní DJ společně s shadowboxím kolegou Swegem akcí v Roxy a společně s DJem Nitrousem uvádí rozhlasový pořad Shadowbox na pražském Rádiu1.
Dalším pozvaným je pražská DJka Danko a zcela záměrně. Její vystoupení jsou totiž zárukou kreativního cítění. Ráda se nechává unášet kouzlem a tepem deepu, liquidu či neurofunku.
Kvalitu večera uzavírá duo DJs DnB Fever crew Stantha a Ozone.

Hlavním hostem barové scény je DJ a moderátor pražského Radia1 Pierre Urban. Jeho sety jsou zárukou kvalit a pozitivních nálad. Pozvání přijal i letitý člen kladenského crew Neurokyme DJ Eddrum a za stáj DnB Fever vystoupí DJ M.Pete. Barová scéna se ponese slepitostí a různorodostí stylů od elektra, housu, dubstepu až po ambient a jiné odnože pomalejších rytmů taneční hudby.

DnB Fever ve spolupráci s Radiem1 a klubem Chapeau Rouge tak přiváží další velké jméno elektronické scény a není jiné možností, než dorazit, neboť za vstup na místě zaplatíte za tuto parádu pouhých 120 Kč, v předprodeji na baru v klubu pak neuvěřitelných 80 Kč!

DnB Fever crew a Radio1 přeje příjemný kulturní zážitek! :D

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO