CHAPEAU ROUGE

MENU

12.4. Marina, V13 (fr), Professor LeopardPOST_TOUR_011

12.4. @ Chapeau Rouge , od 19:00

Dvě kapely vymykající se škatulkám zažitých žánrů na cestě po ČR + pražský host....

V13 (post rock/post hardcore) Bourg en Bresse - Francie

Jedna z nejprogresivnějších kapel francouzské scény - V13 z z Bourg en Bresse. INDIE rock v pravém slova smyslu - independent - nezávislý. Nečekejte pop....

V13 se nenechávají svázat žádnou škatulkou a ani předsudky, které se k řadě stylů váží .Jejich hudba je neskutečný mix post rocku, post hardcore, psychadelie a nespoutané energie, která místy prosakuje do nefalšovaného metalu. Tu nepopsatelnou sílu dává kapela nejen do koncertu, ale i do života okolo kapely. Přes 150 koncertů za pár let po celé Evropě a točení skvělých CD není pro V13 problém. Kvalitu kapela prokázala například na Francouzské tour po boku veteránů alternativní scény MUDHONEY nebo na tour po Švýcarsku s Joe Lallym (FUGAZI). Pokud máte rádi temnější hudbu jako Lvmen nebo Noir Desier, je V13 volba pro vás. Kapela vyráží do ČR vůbec poprvé a rovnou takřka na celý týden.

PROFESSOR LEOPARD (post rnr) Brno

V13 po ČR doprovodí mladý Professor Leopard. Kapela stojí na rockových základech, ale jen do té míry, aby se dalo mohutně odrazit někam dále... více mezi energii a syrovost. To vše s neskutečným koncertním nasazením a čistou esencí radosti z hraní.

MARINA (post hardcore/metalcore) Praha

A jako speciální hosté se v Praze předvede kapela, o které si štěbetají leckteří vrabci na střeše jako o "naději" nebo " talentu české core scény". Ať se to má jakkoliv, tak Marina je šlapající kapela s neskutečným potenciálem.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO