CHAPEAU ROUGE

MENU

12.4. /26.4. Dubnové Dance or DieAni v dubnu se na úterních "Dance or Die" rozhodně nebudete nudit! Až z dalekého New Yorku k nám přijel hned první úterý dj BooshWheelz, který je známý svými originálními sety, ve kterých míchá undergroundovou muziku společně s elektronickou - jeho sety jsou směsicí soulu, funku, housu a soul housu.

Druhé úterý v dubnu 12.4 k nám opět zavítá proslulý Dj Rockstar, který si 3.4 zahrál společně s nejznámějším turntablovým dj králem Q-bertem! Rockstara ani nemusíme představovat - jeho sety jsou nabité energií a můžete se těšit na noc plnou funku, newstylu, hip-hopu a směsici mashupov ých pecek! Je oblíbený především (a nejen) u tanečníků, protože sám se také aktivně tanci věnuje, rozhodně si jeho extraoridnérní vystoupení nenechte ujít! Své sety také okoření ojedinělými scratch skillz, které u nás v Čechách jen tak někdo nemá!

Poslední úterý v dubnu nám svoje Djské skills předvede také dj Noir z labelu War Trak Posse. Noir patří mezi pražské djské stálice a zahrál si v mnoha předních pražských klubech. Těšit se můžete na klasické hip hopové pecky, které okoření také R´n´B ale i rychlejší beaty, které Vás nenechají na pochybách, že opět i v dubnu se vyplatí přijít na úterní "Dance or Die" party!!! Don´t miss it!!!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO