CHAPEAU ROUGE

MENU

8.4. Hip Hop Circus "Cvičme v rytme"

,,Cvičme v rytme" to je pátek ve znamení slovenských Djs a kapel!

pátek 8.4 odstartuje víkendový mejdan s názvem Hip Hop Circus, který se bude opakovat v dvouměsíční frekvenci a každé jeho pokračování bude mít své vlastní téma. Dubnový podnázev párty je ,,Cvičme v rytme!´´ a jak název napovídá, tentokrát bude patřit večer slovenským DJs a kapelám. Akce má našláplý program, neboť bude probíhat v obou patrech klubu. V dance klubu během večera vystoupí Bohuš DLM a s ním Flowie, BeatSolčy, DJ Backman  a další hosté, svojí energií nabitou show předvedou Verzus z Handlovej, kteří si zahráli na posledním Hip Hop Jamu a Prešov bude reprezentovat Eremen a s ním Shimo-O a DJ Nula z legendární undergroundové kapely Ola crew. Za gramofony se během večera vystřídají DJ Nula,Dj Resume a DJ Mesiah aka Scuot Okki, který je duší a mozkem Reserve07.sk a můžete ho znát z pořadu Nedělní svěcení na Rádiu Spin. Potěšíme i všechny příznivce bojových sportů, neboť v dance klubu se uskuteční Everlast MMA shop Muay Thai a K1 exhibice, kterou předvedou profesionální zápasníci a určitě je na co se těšit. Celým děním bude provádět MC Postr.

Na horním baru si budete mít možnost od hip hopu odpočinout, protože za gramofony budou další zástupci slovenských DJs a to DeeJay Slovak, který hraje nespočet stylů: klubový funky, happy, hit a energy house nebo směs aktuálního progressive, tech house a minimal soundu. Jeho zatím největším úspěchem bylo hraní po boku Dje Tiesta v O2 Areně (září 2009), kde měl závěrečný set. Od té doby si zahrál na mnoha prestižních akcích jako například: Groove Armada, Kosheen, Lilly Alen, Robbie Rivera party, oficiální večer Elle Style Awards a také party na stejnojmenné akci. Dvojku v prvním patře doplní DJ Dan Šabík, který pochází z rodiště Vece Zlatých Moravců a od roku 1996 pracuje až do současnosti pro Radio1, odkud jeho hlas znáte z pořadu Velká sedma. Druhý dubnový pátek vám tento milovník mnoha stylů naservíruje eclectic mix. Zlatým hřebem dění na této stagy bude Hairpoint Beautystudio kadeřnická show, při níž uvidíte střihy, které vytvoří kadeřníci na svých modelkách a poté přijdou na řadu dobrovolníci z řad návštěvníků, kteří se budou moci nechat od šikovných aktérů s nůžkami nechat ostříhat nebo si nechat třeba poradit. Vstup na party stojí symbolických 60 korun a vychutnat si můžete bůchanů borovičku za 49 Kč, abyste si večer užili kompletně v slovenském stylu.

Zveme tedy všechny Slováky žijící v Praze, ale i všechny ostatní, kteří mají rádi především slovenský hip hop, ale i další styly, aby dorazili 8. dubna na premiéru mejdanu Hip Hop Circus do pražského Chapeau Rouge.

Odkazy:

http://bandzone.cz/verzus

http://www.verzus.eu/

bandzone.cz/bohusdlm

http://hip-hop.sk/media-audio/download-s-w-r-eremen-co

http://www.radio1.cz/dansabik

http://www.idj.cz/slovak/

http://hairpoint.cz/

http://www.mma-shop.cz/

http://www.hiphopstage.cz/poslechni-si-mp3/chces-vic-track-cakam-ze-hej-dvojky-lkama-a-eremen-nyni-k-poslechu/

http://www.hotfilesearch.com/download/37237941-SHIMO.O.BRONEK.UMRIPEKNE.mp3.rar.html

PARTNEŘI AKCE:

Hairpoint.cz, MMA shop a Everlast, Partyplanet.cz,HipHopStage.cz. Hip-Hop.cz,Phatbeatz.cz,Pocity, Poslouchej.net,Alltv.cz a Prague.tv

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO