CHAPEAU ROUGE

MENU

11.4. Freestyle Mondays Openmic


Legedární De Zrechts vystoupí exklusivně v Chapeau Rouge


V říjnu 2010 si u nás zahráli Prago Union, asi nejúspěšnější hip hopová formace současnosti a v dubnu přivítáme v rámci Freestyle Mondays i legendární jihočeskou kapelu De Zrechts.Ti nehráli na pražské půdě téměř 5 let.
De Zrechts jsou téměř legendární kapelou s legendárním rapem MCho Jelínka a naposledy o nich bylo slyšet v roce 2008, když vydali svoje druhé řadové album Kostky jsou vrženy!. Mladší publikum si je pamatuje s hostovaček s Prago Union na albu HDP a zpráva, že partička z Lišova zahraje 11. dubna živě na Freestyle Mondays potěší především ty dospělejší fans. De Zrechts patří mezi ty, kteří to u nás s rapem rozjížděli a jejich vystoupení stojí za to vidět nejen pro to, že v Praze nehráli více než čtyři roky a celkově o nich nebylo taky moc slyšet. To o co tu jde hlavně, je však hudba DeZrechts tlačí stále svůj klasický rap bez pozlátek, neotřelé texty i flow a je jedno v jakém století se zrovna nacházíme a vy se máte možnost o tom přesvědčit právě toto pondělí na osobitém mejdanu Freestyle Mondays, který běží velmi úspěšně od října loňského roku v pražském Chapeau Rouge.

Jelikož je Freestyle Mondays je především open mic jam s živou kapelou, ani 11.4 nesmí chybět Buran Buran live band a vokalisty Flowie a Martinem Kräusslem, aby hráli všem MCs, zpěvákům či beatboxerů všech národností a kapelu bude tentokrát doplňovat legendární DJ BA2S. Duo DJů doplní DJ Ramel, kterého si dovezou De Zrechts, takže se všichni mohou již tradičně těšit na mejdan se skvělou atmosférou. Mikrofon je zde k dispozici naprosto všem, kdo si mají chuť zajamovat a aby to hezky odcípalo a všichni se prostřídali, bude večerem jako vždy provázet neúnavný MC Metoděj. Hlavu nemusíte věšet ani v případě, že v Praze nebydlíte nebo jste zrovna v práci.
Od 21:00 si můžete Freestyle Mondays naladit živě na Rádiu HipHopStage.cz, stačí kliknout například na tento odkaz http://www.facebook.com/HipHopStage.cz?sk=app_7146470109 nebo na web radia www.hiphopstage.cz. Uslyšíte live celý open mic jam i koncert De Zrechts, ale každopádně bude stokrát příjemnější dorazit na Freestyle Mondays osobně.
Takže ještě jednou, abyste nezabloudili a pak neronili slzy, že jste prošvihli De Zrechts po letech na živo a především Freestyle Mondays, které navštěvuje čím dál tím víc lidí. Stačí dorazit 11. dubna do pražského klubu Chapeau Rouge, Freestyle Mondays startuje ve 20:00.


Vstupenky si můžete zakoupit již nyní v klubu na horním baru za 60,-Kč (na místě pak za 80 Kč). A pozor,neváhejte příliš dlouho,kapacita klubu je omezena a o tenhle mejdan bude určitě velký zájem.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO