CHAPEAU ROUGE

MENU

26.3. Republic Artists are back!


Pachatel se vrací zpět na místo činu!

Ovšem v případě Republic Artists musíme mluvit v množném čísle. Po premiérovém mejdanu v listopadu minulého roku se v sobotu 26. března Republic Artists vrací zpět do Chapeau Rouge. Celkem 5 dj’s z Londýna – Feronia, Levida, Thomas Tesla, James Simmons a Darren Gregory vás opět provedou 7 hodinovou cestou od soumraku do úsvitu. Minianketku s jednotlivými DJs hledejte níže na stránce :)

Takže, co k tomu dodat, přátelé, snad jen:
“Soldiers, call all troops and join us on the journey from house to techno”

Line up:
22:00 – 23:30 James Simmons
23:30 – 01:00 Thomas Tesla
01:00 – 02:15 Levida
02:15 – 03:30 Feronia
03:30 – 05:00 Darren Gregory

Více na www.myspace.com/republicartists
nebo oficiální facebook fan page
http://www.facebook.com/republicartists

Soutěžit o volné vstupy na tuto akci můžete tady:
http://www.rave.cz/soutez/1167/vyhraj-vstupy-a-poukazky-na-bar-na-republic-artists/

Republic Artists @ Chapeau Rouge
Sobota 26.03.2011
Vstup do 22:00 zdarma, poté 50 Kč

___________________________________________________________________________

Jednou z nejnovějších nocí na domácí scéně je party Republic Artist, na níž se představí hned 5 djs žijících momentálně v Londýně. V následujícím článku zjistíte, co se “Londýňanům” vybaví, když se řekne Praha, jakou techniku používají ke svému hraní a na co se můžete těšit v rámci jejich dj-setu v Chapeau Rouge.

1) Co se ti vybaví, když se řekne ČR a Praha?
2) Jakou techniku používáš ke svému hraní? Preferuješ desky, CD, Ableton či jiný program?
3) Na co se mohou těšit partypeople v Chapeau v rámci tvého vystoupení?

Darren Gregory

1) Alkohol – snad nikdo nedá dopustit na české pivo. Architektura a Pavel Nedvěd.

2) Rád bych zůstal u desek. Ale jsou celkem těžké a hlavně drahé. Kromě několika exkluzivních tracků, které jsou jenom na vinylech, už momentálně nevidím důvod, proč se nepřidat do „CD rodiny“. Zkoušel jsem hrát párkrát i z laptopu, to ale není nic pro mě.

3) Určitě zahraji pár tracků ze svojí vlastní produkce a nějaká proma, co mi poslali v poslední době kámoši. Také se můžete těšit na nějaké re-editované dance floorové bomby, co zná snad každý. Všem, co se stále rozhodují, kam v sobotu 26. března zajít, vzkazuji: Kdyby jste zažili alespoň jednu z RA parties v Londýně, měli byste ve všem jasno – volba by totiž jednoznačně padla na Chapeau 26.3.!

James Simmons


1) Samozřejmě historie a architektura , o které mluví celý svět. Slyšel jsem také hodně pozitivních věcí o Chapeau Rouge, kde hrajeme. Praha byla vždy na mém top listu měst, která jsem chtěl odjakživa navštívit.

2) Já jsem byl a budu vždycky zastáncem desek. Líbí se mi, že některé nové malé labely vydávají tracky v limitovaných edicích jenom na deskách a zdá se mi, že jich je poslední dobou čím dál víc. Přesto mixuji především z cédéček. Cena a skladnost určitě rozhodly. Abych byl upřímný, také se mi z Cd mixuje snadněji než na klasických gramcích, mimo to mám také vice času na lidi na parketu.

3) Být součástí Republic Artists je pro mě velká pocta. Téměř všichni djs v RA gangu jsou také skvělí producenti. Takže určitě uslyšíte i hodně věcí, které teprve čekají na vydání. V mém podání uslyšíte navíc pár starších skladeb, které rozhýbou každý parket. Nemusíte jezdit do Miami na Conferenci, stačí když přijedete 26 . března do Chapeau ;-)!

Levida

1) Nejlepší jídlo na světě.....:)

2) Když jsem se učila mixovat hudbu, tak to bylo z desek, což je asi to nejtěžší, člověk pro to musí mít hudební cit. Pokud začínající dj zvládne tohle, tak zbytek je už hračka. Postupem času jsem ale přesedlala na cd, protože ve většině klubů jsou jen cd playery. Pak jsem začala s produkcí hudby v Abletonu a zkoušela jsem i pár mixů v tomto programu, ale to mě po pravdě vůbec nebaví, hraní z pc podle mě není djing!

3) Nad tím musím ještě trošku popřemýšlet, ale určitě nejlepší aktuální songy z techno scény a malou ukázku toho , jak se paří v Londýně, to Republic Artists umí!..;)

Thomas Tesla

1) Vybaví se mně Pražský hrad, pivo Plzeň, česká kuchyně a rodina.

2) Hrál jsem z desek, final scratch, serato, zkoušel jsem i Ableton. Ale vždycky jsem se velice rád vrátil k cd. Člověk nemusí zapojovat a vypojovat žádné kabely, a když vám cédéčka někdo polije pivem, tak se nic neděje, což se u laptopu nedá říct. Zažil jsem pár hodně horkých chvil, kdy technika zklamala, takže méně techniky někdy lépe. Také dj nepotřebuje žádné extra místo na dj pultu na kontrolery, laptop a sound kartu. Cd forever!

3) Můžete se těšit na všechny Republic Artists djs, kteří určitě zahrají aktuální londýnský sound a někteří z nich vám také předvedou aktuální londýnské taneční kreace :-). Za zmínku stojí určitě i domácí trojlístek Hulan, Buiscuit a Lumiere, kteří budou hrát nahoře na baru.

Feronia

1) Magické vzpomínky z návštěvy Prahy minulý rok a na skvělou party v Chapeau, na kterou nikdy nezapomenu. Publikum bylo skvělé.

2) Odjakživa mixuji z cédéček.

3) Partypeople se můžou těšit na pořádnou party made by Republic Artists. A na cestu od aktuálního housu až po techno ;-).

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO