CHAPEAU ROUGE

MENU

21.3. Freestyle MondaysFreestyle Mondays přivítá dvě ,,slečny v rýmu"!


Měsíc se s měsícem sešel, a tak v pondělí 21. března vypukne v pražském Chapeau Rouge další pokračování Freestyle Mondays, jediného open mic jamu u nás, kam může dorazit kdokoliv z vás a dát rap nebo beatbox s živou kapelou za zády. Ani tentokrát nesmí chybět Buran Buran live band ve složení: Kryštus -bicí, basa-Tom, kytara-Štěp, trubka-Dave(Basta Fidel)a rovněž naši skvělí vokalisté Flowie a Martin Kräussl. Kapela bude jako vždy hrát pro všechny, kteří vezmou mikrofon do ruky a střídat jí bude tentokrát Dj Yofre, který bude hrát i po skončení jamu až do rána.

Na Freestyle Mondays nemůže chybět ani host a tentokrát vezmou majky pevně do ruky slečny MC Taktika a BioMasha. Slečny spolu dělají na společném projektu teprve pár měsíců, ale jejich vystoupení bude stát určitě za to. MC Taktiku mnozí znají jako neoddělitelnou součást undergroundové party SCUR, spolupracuje s mnoha interprety a reprezentovala Českou Republiku na loňském Splash festivalu. BioMasha není klasickým hip hopovým MCm, ale její netradiční a originální projev jí vynesl mezi finalisty Slam poetry a v rámci této soutěže vyhrála mezinárodní klání Slam Poetry v Budapešti. Současně se podílí na několika divadelních projektech jako scénografka, je studentkou divadelní fakulty a zaměstnává jí spousta dalších aktivit. Celým večerem bude provázet neunavitelný MC Metoděj. V rámci show něžného pohlaví vystoupí i další jeho zástupkyně Inge z hor, která přednese trochu ze své chytře přisprostlé a dekadentní poezie a stejně jako minulý měsíc můžete Freestyle Mondays naladit živě na Rádiu HipHopStage.cz od 21:00, takže vám nic neunikne, i když nejste z Prahy nebo budete třeba v práci.
Do půlnoci si můžete dát pivečko za krásných 28,-Kč, do 21:00 zaplatíte za vstup symbolických 30,-Kč a po deváté 50,-Kč. Rovněž si můžete v klubu zakoupit lístky na dubnový díl, kde vystoupí legendární DeZrechts. Neváhejte a doražte pokud jste MC,beatboxer nebo zpíváte. Tenhle mejdan, kde se střídají MCs u mikrofonu za doprovodu živé muziky musí nadchnout snad úplně každého a pokud jste Freestyle Mondays ještě nenavštívili, měli byste to napravit. Atmosféru jako zde, naleznete jen na málo místech.


Odkazy:
http://www.alternativatv.cz/encyklopedie/ukaz/1194/
bandzone.cz/mctaktika

Partnery akce jsou: Chapeau Rouge, Nemiroff vodka, HipHopStage.cz, Phatbeatz.cz, Hip-Hop.cz, Partyplanet.cz, Blinkr.eu, Prague.tv, All.tv, Allrap.cz a Bbarak.cz


PS: PODPOŘTE FREESTYLE MONDAYS NA www.conasbavi.cz/souteze/jagermeister/volani-divociny-s-jagermeisterem/freestyle-mondays/  A POMOZTE NÁM VYHRÁT NĚJAKOU TU TEKUTOU (I FINANČNÍ) ODMĚNU - NEROZDĚLÍME SE O NI S NIKÝM JINÝM, NEŽ S VÁMI :)

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO