CHAPEAU ROUGE

MENU

Tipy na březenBřezen v Chapeu aneb DJs opět v plné polní…Pomalu se nám blíží slunečné jarní dny, ale jelikož pomalu je slovo nejvýstižnější, můžete si studené dny vynahradit večer návštěvou některého s mejdanů, které pro vás Chapeu Rouge přichystalo.

7. března si zahrál na Hanky Panky kromě rezidenta DJe Fluxe i talentovaný nováček DJ Machall a oba DJs rozproudili atmosféru v dance klubu na jedničku, takže pokud jste to tentokrát nestihli, můžete rezidentní večer jednoho z nejlepších DJs navštívit za měsíc 4. dubna, kdy dvojku DJs večera doplní Dj Saybon. V úterý 15. 3. byste rozhodně neměli prošvihnout New Kings of Tha Beatz! V rámci této přehlídky a soutěže hip hopových Djs se tentokrát ukáže pražská dvojka DJ BA2S a DJ Lil Rowa. Našeho rezidenta Dje BA2Se není třeba dlouho představovat a pokud jde o DJe Lil Rowu, tak vězte, že tenhle 29letý Pražák se pohybuje za gramofony nějaký ten rok a je to striktní zastánce starých pořádků. Hraje totiž jako jeden z mála DJs pouze z vinylů, tudíž se od obou aktérů dá čekat nálož klasických rapových hymen a těch nejlepších party shits. Kdo že bude vítězem NKOTB se dozvíme až na říjnovém finálovém večeru, takže na to kdo získá nahrání mixtape ve studiu Avesound a další ceny si ještě chvilku počkáme… Závěr měsíce bude patřit holkám a určitě byste měli dorazit na Dance Or Die, kam si 22.března sličná Djane Pussycat lu Michel pozvala vyškovskou DJane Supet, takže půjde o party, kde uvidíte a uslyšíte, že v podání slečen stojí hip hop a rń´b rozhodně také za to! Výběr mejdanů v Chapeu je nemalý a to jsme pro vás vybrali jen ty nejzajímavější a pokud si budete chtít v týdnu zajít na kvalitní mejdan do klubu plného lidí a k tomu si dát nějaký ten nový drink jako je Jelly fish a mnoho jiných, stačí jen vyrazit do pražského Chapeau Rouge.

Links:
http://ba2s.com/
http://www.myspace.com/lilrowa
http://www.myspace.com/djfluxssr
http://www.myspace.com/supet
bandzone.cz/djsaybon

Partneři akcí jsou: Chapeau rouge, Nemiroff vodka, HipHopstage.cz, Hip-hop.cz, Partyplanet.cz,all.tv,phabeatz.cz, blinr.eu a prague.tv

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO