CHAPEAU ROUGE

MENU

27.2. První letošní Conflux


A je tu první letošní Conflux 27.2. v -1 patře (dance klubu), a protože je neděle svátek klidu a míru, tak každý odpočívá ve svém křesle a nad sklenkou brandy a přemítá nad svými momenty slávy a štěstí. "Ne, ani náhodou" říkáte? Tak to jste na správně adrese! Věci jako neděle a svátek nebo pondělní pracovní povinnosti nikomu z Bass Bros crew "pane" neříkají, a Vám také ne! A proto tu je nedělní Conflux, party která vás naladí na všechny party v nadcházejícím týdnu, nebo taková co minuly týden ideálně uzavře. Těšit se můžete na všechny residentíi DJe Bass Bros a také na našeho oblíbeného hosta z Shadowbox.cz DJe M4Y4U! Večer rozproudí dubstepím setem v rytmu house-techno dubstepu Neighbour, dále freestyle back to back deep drumbác set uvede našeho hosta M4Y4U a party dokončí zbývající residenti Blofeld a Kolik v našláplém drumcovém duchu! A abych nezapoměl, v tempu a partyrytmu vás v průběhu večera
budou udržovat členové Bass Bros ensemblu:Mc Papparasty, Katrin, Krystof live trumpet (Freaky Art) a další!
-1 patro (Dance Klub)

M4Y4:

DJ M4Y4 (čteno Maya) přičichl k drumandbassu již v polovině 90. let, kdy ho naprosto uchvátilo kouzlo zlomeného beatu a hutně budované atmosféry Goldieho alba Timeless. Nově objevený hudební směr vedl k dalšímu vyhledávání informací a zejména producentů, kteří měli později sehrát klíčovou roli v jeho hudebním vývoji. Zásadním mezníkem se stala Grooveriderova kompilace Prototype Years, která prakticky určila cestu, kterou se bude jeho DJský záběr za čas ubírat. Na přelomu tohoto milénia je nejvíce ovlivněn neurofunkem a techstepem, které dodnes patří mezi základní pilíře jeho setů. V roce 2006 si konečně pořizuje potřebné vybavení a začíná se naplno věnovat analogovému DJingu.

V jeho setech se proto snoubí hudební odkazy z let minulých, spolu s moderním zvukem horkých novinek. Dominantí část tvoří temné plochy, silná bassová linka, většinou spojená s metalickým a energicky pumpujícím beatem. Rozhodně však nečekejte "žabí symfonii" nebo čistě hitovkovou selekci, která je u většiny dnb posluchačů dnes tak populární.

Kromě psaní a focení pro Shadowbox se také věnuje, s parťáky Rudeboyem a ahZ, pořádání unikátní akce DrumiX. Ta funguje na pražské drumandbassové scéně od roku 2008 a za dobu své krátké existence si vydobila solidní renomé za originální koncept.

V neposlední řadě tvoří DJský b2b tandem s Rudeboyem, který trefně nazvali Duo Blondynos. Ten se vyznačuje především originálním přístupem ke zvuku, kdy oba DJs kombinují naprosto odlišné subžánry drumandbassu a tím vytváří zajímavou směs bořící nejeden taneční parket.

Line Up:
21:30-22:30 Neighbour (dubtsep)
22:30-23:00 Blofeld b2b Neighbour (warm up dnb set)
23:00-00:30 M4Y4
00:30-03:00 Blofeld b2b Kolik

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO