CHAPEAU ROUGE

MENU

21.2. Freestyle Mondays

Jedinečnou atmosféru Freestyle Mondays můžete teď okusit i pokud nejste z Prahy!

Už v pondělí 21. února vypukne v pražském Chapeau Rouge další pokračovaní jediného pravidelného open mic jamu s živou kapelou. Mikrofon bude samozřejmě připraven pro všechny, kdo mají chuť se ho chopit. A ani tentokrát nebude chybět Buran Buran band ve složení: Kryštus/ Šimon Hajdovský-bicí, basa-Tom, kytara-Štěp, housle a zpěv-Hortenzie a rovněž naši skvělí vokalisté Flowie a Martin Kräussl. Celé toto těleso bude jako vždy k dispozici všem MCs, beatboxerů i zpěvákům, kteří si rádi zajamují s živou kapelou za zády. Celým večerem provede MC Metoděj a ve 21. hod odstartuje přímý přenos mejdanu na Rádio HipHopStage, takže díky tomuto ojedinělému počinu budete mít příležitost okusit atmosféru Freestyle Mondays i pokud nejste z Prahy nebo jste třeba zrovna v práci…

Hostem Freestyle Mondays bude
tentokrát Petr Wajsar- Hudební skladatel, zpěvák, hráč na klavír, kytaru a baskytaru, textař. Absolvent oboru skladba na Hudební akademie múzických umění v Praze /prof. Václav Riedlbauch/, oboru skladba a aranžování moderní populární hudby na Státní konzervatoři v Praze /Angelo Michajlov, Milan Svoboda, Michal Pavlíček/, krátce též na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze /prof. Stanislav Jelínek/. Jeho tvorba sahá od symfonické koncertní hudby přes hudbu komorní až k jazzovým kompozicím a populární hudbě. V současnosti je duší a frontmanem kapely Hi-fi, která je momentálně na svém vzestupu nejen díky skvělým muzikantům ale i díky neodolatelné show. Také působí v uskupení Mandelbrotovy kostičky. Spolupracuje se jmény jako Michal Pavlíček a je držitelem ceny OSA „Nejhranější mladý skladatel vážné hudby za rok 2008“. Jeho show nadchne i striktní hip hopery, protože projev na hranici šílenství a geniality, přeskakující na pomezí několika stylů, nenechá chladným téměř nikoho.
Za gramofony se toto pondělí postaví Dj Shock O´ aka Shocholatechocho, aby střídajíc skvělou kapelu Buran Buran doprovázel všechny, kdo se k majku postaví a postará se i po mejdan po skončení open mic jamu. Freestyle Mondays si od října získává nové a nové příznivce a svou jedinečnou atmosférou zaujalo publikum, které standartně hip hopu neholduje a jež se každé třetí pondělí setkává v pražském klubu se striktními rapery. Sestry v Triku a Chapeu Rouge tedy všechny v pondělí srdečně zvou přímo do klubu od dvaceti hodin nebo na vlnách internetového rádia HipHopStage.cz od devíti. Vstup je zdarma a do půlnoci si dáte v centru Prahy desetistupňové pivko za 28,-Kč, což je lákavá nabídka, ale hlavně si nenechte utéct další z jedinečných pondělků Freestyle Mondays. I na další měsíce chystá FM totiž další překvapení a jedním z nich je třeba dubnové vystoupení legendárních DeZrechts, ale o tom zas příště….

Odkazy:
http://www.hiphopstage.cz/
http://www.wajsar.com/
http://www.hifiband.info/
termín akce: 21.2. -start:20:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO