CHAPEAU ROUGE

MENU

14.-15.2. HipHopové lahůdky & Funk Shui night


V Chapeau Rouge naservírují hip hopovým labužníkům samé lahůdky!

V únoru je v pražském Chapeau Rouge opravdu našláplý program. 7.2. proběhla premiéra noci Hanky Panky, kde bude residentem DJ Flux-jeden z nejlepších Djs, kteří jsou v našich luzích a hájích tím nejlepším, co se dá slyšet a vidět. Hanky Panky se bude opakovat v měsíčním intervalu a DJ Fluxe můžete v Chapeau Rouge potkat opět během jednoho březnového pondělku.
Na Sv.Valentýna tedy v pondělí 14.února vypukne zahajovací party internetového livestream rádia FUNK SHUI, které do Prahy k vzájemné spolupráci přiváží mezinárodní DJs, Turntablists a producenty. V rámci tohoto mejdanu zahraje speciální host z newyorského Brooklynu DJ Rondevu z legendárních DAS EFX. Tuto návštěvu ocení především milovníci hip hopové klasiky a kromě hlavní hvězdy večera se za gramofony potkají DJ Rikardo, DJ Dimitri od Chair(Makedonie), DJ Master JC nebo DJ Larie 1 (Rusko). Na mejdanu se objeví živě i nějací ty DJs, takže všichni milovníci kvalitní muziky se mají na co těšit! (více info níže)

Třetici toho nejlepšího doplní pravidelný mejdan New Kings Of Tha Beatz, který proběhne v úterý 15.2. a v rámci tohoto Djského klání se tentokrát v Chapeu Rouge setká speciální dvojka. Po úrazu se navrátivší resident Dj BA2S, člen legendární kapely Chaozz a DJ Maro, současná neoddělitelná část Prago Union a Gambrz Reprs. Zběhlejším jistě dojde, kdo že je pojítkem těchto dvou DJs. Ano je to Kato, ale také láska k Djingu a klasickému hip hopu, takže se máte určitě na co těšit, protože samostatně DJ Mara díky jeho vytíženosti téměř hrát neuvidíte, takže jsme velmi rádi,že přijal pozvání na NKOTB. Tuto skvělou kombinaci doplní na začátku večera ještě pražský Dj Nester, DJ skupiny Planet House Jam, která si zahrála třeba na loňském Hip Hop jamu a kombinuje anglicky rapujícího MCho s vokály a moderními trendy v hip hopu. Pokud jste tedy i vy Dj věnující se hip hopu a chtěli by jste se na NKOTB představit, stačí napsat na email:lucie@chapeaurouge.cz a příště se v rámci této DJské přehlídky můžete představit i vy. No co dodat k této nabité sestavě závěrem, snad jen to, že pokud tento měsíc najdete cestu do Chapeau Rouge, nebudete určitě litovat a prožijete skvělý večer.

Partneři akcí: Chapeau Rouge,Nemiroff vodka,HipHopStage.cz,Hip-hop.cz,Phatbeatz.cz, Rapsatge.cz,Blinkr.eu,Partyplanet.cz,avesound
Oslava lásky k hiphopu aneb Internetové interaktivní FUNK SHUI rádio uvádí: ALL STAR HipHop FLAVAZ

Letošní valentýnský večer se v Chapeau Rouge ponese v rytmech speciálního hosta, legendy z hiphopové scény DJ RONDEVU z legendární DASEFX z newyorského Brooklynu. Ten v pondělí 14. února zahraje na zahajovací party internetového livestream rádia FUNK SHUI, které do Prahy k vzájemné spolupráci přiváží mezinárodní DJs, Turntablists a producenty.
O velkolepost masivní valentýnské párty, která začne ve 21 hodin, se postarají také další hvězdy současné mezinárodní hiphopové scény: DJ Ricardo (CZ), DJ Master JC (CZ), DJ Larie 1 (Rusko), DJ Dimitri od Chair (Makedonie).

Stejně jako v případě samotného interaktivního rádia FUNK SHUI, je hlavním záměrem tohoto rezidentního večera udělat krok dál a odborným způsobem nabídnout oddaným fanouškům hiphopu a funku kvalitní hudební zážitek.

Autorem konceptu rádia FUNK SHUI je makedonský DJ Dimitri from Chair a na jeho realizaci se spolu s ním bude podílet FUNK SHUI CREW ve složení: DJ Rondevu (USA), DJ SeBB (Švýcarsko), DJ Goce (Makedonie), DJ Larie 1 (Rusko), DJStrike (Makedonie). Rozsáhlé zkušenosti a umění dýdžejingu, kterými celá “posádka” rádia FUNK SHUI disponuje, tvoří více než solidní základ pro realizaci tohoto ambiciózního projektu. Ten spojuje interaktivní video stream s tradičním přístupem k rádiu a zároveň slouží jako platforma pro Showcase, DJ workshopů a školy DJ mixování. Čtyřiadvacetihodinové vysílání rádia zahrnuje navíc také měsíční a týdenní rezidence s programem spojeným s mottem FUNK SHUI rádia: "Searching for the ULTIMATE GROOVE".
Bude velmi vzrušující sledovat, co vznikne ze spolupráce těchto extrémně talentovaných jedinců, kteří se mohou pyšnit svou schopností vytvářet komunity tam, kde žádné neexistovaly, a bourat hranice, když nikdo jiný nemohl.
Všichni milovníci kvalitní hudby to zažijí na valentýnské párty v Chapeau Rouge.

Kontakt pro více informací:
Mitko Gastarovski
pikisipi@hotmail.com
+420774838330
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO