CHAPEAU ROUGE

MENU

17.1. Freestyle MondaysFreestyle Mondays tentokrát představí mladou nadějnou krev!

Máme tu nový rok a v něm nebude chybět ani jedinečný mejdan Freestyle Mondays.
Každé třetí pondělí v měsíci probíhá v pražském klubu Chapeau Rouge open mic jam s živou kapelou a jinak tomu nebude ani 17. ledna.
Jako hosté se představí pražská dvojka Gramy Gramatiky. MCs Mickey a B. P. hrají a společně tvoří tři roky a bezpečně je poznáte podle beatů, které se inspirují u staré školy a také podle vokálů, které klukům zpívají dvě mladé slečny Classic Voices. Mezi největší úspěchy téhle pražské kapely patří nejspíš předskakování Prago Union na jejich křtu desky Dezorient Express. Gramy Gramatiky jsou už dobře známí v undergroundové komunitě, ale jistě si zaslouží, aby je vidělo širší publikum, protože jejich show šlape jako hodinky a bude vás určitě bavit.
Mladý nadějný talent se objeví i v roli DJe. DJ Hlava hraje necelé tři roky a mnozí by označili jeho dráhu za téměř raketovou. Ačkoliv je mu teprve 17 let, měl možnost zahrát si na Hip Hop Kempu, předskakoval legendám La Coca Nostra nebo se postavil na jedno podium s kapelou Létající koberec. DJ Hlava pilně brousí svůj styl, je dvorním Djem undergroundové Tesla crew, sám pořádá akce a s nasazením hraje na freestylových mejdanech, na beneficích, na koncertech-no zkrátka podporuje hip hopovou kulturu jak se dá. O tomhle klukovi určitě ještě v příštích letech uslyšíme, protože je jedním z nejvýraznějších Djs své generace a jeho záběr je opravdu široký, pohybuje se od hip hopu, přes dubstep,grime až k reggae nebo dance hallu.
Výčet hostů je vyčerpán, ale Freestyle Mondays je jedinečné především tím, že mikrofon a živá kapela s vokalisty je k dispozici všem MCs, beatboxerů nebo zpěvákům, kteří budou mít chuť se ho chopit. Buran Buran live band bude hrát tentokrát ve složení: bicí-Šimon Hajdovský,basa-Tom,kytara-Štěp, housle a zpěv-Hortenzie. O vokály se postará dvojka Flowie a Martin Kräussl a celým večerem bude tradičně provázet MC Metoděj. Zveme tedy opět všechny, kteří si chtějí zajamovat s živou kapelou za zády a užít si jedinečné atmosféry, kterou tento večer vyloženě dýchá a získal tak i mnoho návštěvníků mimo hip hopový rybníček.

Začínáme v 20:00 a jménem Sester v triku a Chapeu Rouge srdečně zveme všechny, kdo mají rádi dobrou hudbu a nebojí se za ní vyrazit už toto pondělí!

Partneři akce: Nemiroff vodka, Hip-Hop.cz, HipHopStage.cz,Phatbeatz.cz,Bbarak.cz,Rapstage.cz,Blinkr.eu
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO