CHAPEAU ROUGE

MENU

7.1. Švédští post-rockoví PG. Lost opět v PrazeŠvédská post-rocková senzace PG.LOST se vrací do Prahy!!

Jedním z prvních koncertů v letošním roce bude vystoupení kapely PG.LOST, která v mrazivé Praze představí svou uhrančivou, melancholickou hudbu.
PG.LOST vznikli v roce 2004 ve švédském městě Norrköping a velice rychle na sebe začali poutat pozornost posluchačů instrumentálního post-rocku. Charakteristickým rysem jejich tvorby jsou dlouhé epické a zasněné gradující kompozice, kterým nechybý zvláštní sevřenost a melancholie, tolik specifická pro severské kapely. Nádherná hudba, do které je velice snadné se pozorně zaposlouchat, zapomenout na čas i prostor a nechat se unést někam hodně daleko. PG.LOST si vysloužili pověst kapely, která vnáší svěží vítr do současné post-rockové scény a zdařile navazuje na odkaz kapel jako Sigur Rós, Mono, Explosions In The Sky nebo Mogwai.
Na pražské zastávce jim budou dělat společnost FIVE SECONDS TO LEAVE. Mladá a velice nadějná post-rocková kapela z Jindřichova Hradce, která v Praze v minulosti již předskakovala kapelám jako A Storm of Light, Asva, This Will Destroy You, God Is an Astronaut nebo Caspian.

Koncert se uskuteční v pátek 7. 1. 2011 od 20.00 v Chapeau Rouge.
Vstupenky za cenu 280 Kč budou k dostání pouze na místě (možná také rezervace vstupenek na e-mailu: info@epidemie.cz)
www.epidemie.cz
www.myspace.com/pglost
www.bandzone.cz/fivesecondstoleave


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO