CHAPEAU ROUGE

MENU

28.1. Clash po italsku!BLATTA & INESHA v Chapeau Rouge nařežou po sicilsku!

KDY: 28. ledna 2011 od 21.00 hodin
KDE: CLASH!, CHAPEAU ROUGE, Jakubská , Praha 1


Po Mustard Pimp si svojí českou premiéru přijedou odbýt vynikající sicilští electro techno výtržníci Blatta & Inesha. Spolu s nimi vás na lednovém CLASHI! čeká výjimečný český talent Mr.Moustache a rezidentní dvojice The Fakes vám během mejdanu přichystá premiéru svého nového remixu – ten současný, CML, můžete zatím slyšet v hitparádě Velká sedma na Rádiu 1.

Italská elektro scéna je stejně našlápnutá jako fotbalová Serie A. Blatta & Inesha patří vedle Crookers a Bloody Beetroots do tamní nejužší špičky. „Karma je falešná, bůh neexistuje, všechny holky jsou čubky a tvý kámoši stojej za vyliž!“ To je slogan téhle sicilské dvojice Blatta & Inesha, kterou mnozí přirovnávají k mixu Crookers a Justice. Blatta miluje rock’n’roll. Inesha vyrůstal na hip hopu a fascinuje ho turntablism. Výsledkem je nakažlivé techno elektro, které nenechá nikoho sedět. Nebojí se techna, dubstepu ani původního italodisca ze sedmdesátých let. Blatta & Inesha mají za sebou remixy pro muzikanty jako Mustard Pimp (na labelu Stevea Aokiho Dim Mak) Benny Benasi (Kitsune), na Beatportu okupují přední místa hitparád. I jejich remixy pro indie party Pony Pony Run Run a Telepopmusik nebo Axel and the Farmers slavily úspěch, když se dostaly do čela žebříčku poslouchanosti stránky Hypem.com. Hráli na festivalu Marsatac pro 10 tisíc lidí, jsou slyšet na BBC Radio 1. V Praze si odbudou svou českou premiéru, jdou tak ve stopách svých kamarádů, francouzských zabijáků Mustard Pimp. Při jejich hraní na CLASHI! se pot srážel na stropě a v jednu chvíli se z beden valil takový nářez, že to vyhodilo pojistky. Očekáváme, že Blatta & Inesha yvednou hoyenou rukavici a připraví mejdan, jaký Praha nezapomene. Krátce poté už je čeká Austrálie, Japonsko a USA.

http://soundcloud.com/blatta-inesha
minimix pro BBC:
http://www.mediafire.com/?cre3a9y6zm1dvwnPro sicilskou dvojici otevře lednový CLASH! výjimečný domácí talent MR. MOUSTACHE, jehož tvorbu ovlivňuje hravá francouzská scéna. A pro tamní label Freedom Record taky složil hitové EP Female. „Byl sem v šoku, jak moc se moje trapný samply líběj a doufám, že až letos já a mý unknown přátelé vybalíme materiál, budeme mít prostor i tady u nás dát o sobě víc vědět. Takže první šance je tady, na lednovém mejdanu CLASH! v Chapeau Rouge.
http://store.freedomrecord.fr/
http://soundcloud.com/mr_moustache

Rezidentní dvojice The Fakes momentálně slaví úspěch se skladbou CML, která se dostala do hitparády Velká sedma na Rádiu 1. CML bude určitě ke slyšení i na CLASH! stejně jako nejnovější - a zatím utajený - remix, ve kterém se The Fakes vyrovnávají s další legendou české hudební scény.

http://www.myspace.com/fakesclash
http://soundcloud.com/the-fakes-1

Atmosféru lednového mejdanu CLASH! dotvoří speciální vizuální mapping, který nečekaně oživí stěnu Chapeau Rouge.
 
Vstup v předprodeji přímo v klubu a v síti Ticketstream: 100,-

Mediálním partnerem CLASH! je www.PROTISEDI.cz

Stránka akce na Facebooku:
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/event.php?eid=172185439486739


Další akce CLASH! se uskuteční 25.2. a v Chapeau Rouge budeme mít čest přivítat MIDI LIDI a jejich jedinečný DJ set.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO