CHAPEAU ROUGE

MENU

30.12. Cubism PartyCubism uvádí další noc plnou hudebních zážitků. Tentokrát se odehraje noc před silvestrem. Přijďte se vytančit ze špatného cukroví, vodního prasete a nahovňáků k melodiím od Romana Raije, Svatý Kláry, Krychle a Radima.

Headlinerem tohoto večera bude sexy Roman Rai, resident Flow party v Roxy, která se po právu řadí mezi to nejlepší, co se za poslední dobu na poli el. hudby odehrálo. Mezi hosty, kteří se na FLOW objevili, byla jména jako Paul Kalkbrenner, Audiofly, Guy Gerber. Pro tentokrát si ho můžete přijít poslechnout na Cubism do Chapeau Rouge.
Další z účinkujících, kteří na Cubism party vystoupí , je promotérka a talentovaná djane St. Claire. Pro mnohé již známá tvář a ti, kdo ji ještě neznají, by si její vystoupení rozhodně neměli nechat ujít. Její sety jsou nabité energií, a díky jejímu citu pro hudbu nesmírně zajímavé. Minimalové až tech houseové podání jejích vystoupení je vskutku zážitkem a tudíž se máte opět na co těšit.
Dj Raidem resident pražského Bukanýra, který se v posledních letech objevil nejen v předních českých klubech, ale i na festivalech v ČR. Je jedním z mála djs, kteří se drží hraní striktně z vynilů. Jeho sety jsou na pomezí deephouse až po groovy techno, a co je hlavní? Jsou opravdovým zážitkem!
Posledním vystupujícím je rezident party Cubism dj Cubic, který má na svém kontě řadu úspěšných vystoupení nejen v zahraničí, na festivalech, ale i v předních pražských klubech jako je například Roxy, nebo stále více populární Chapeau Rouge, kde je residentem.
Chapeau Rouge bude take prvním místem, kde si ho budete moci poslechnout po návratu z hraní v daleké Kostarice.

Cubism nastavil laťku svou první party. a tentokráte to bude předehra na nový rok!
Nezmeškejte poslední Cubism party 2010!!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO