CHAPEAU ROUGE

MENU

26.11. Listopadový Clash!MUSTARD PIMP připraví mejdanový riot, rozseká listopadový Clash!

KDY: 26. listopadu 2010 od 21.00 hodin
KDE: CLASH!, CHAPEAU ROUGE, Jakubská , Praha 1


V Praze se poprvé představí francouzské duo Mustard Pimp. Divocí tvrďáci, kteří na scénu vylétli jako kometa před třemi lety. Etablovali se na labelu Dim Mak, vydali několik EP, množství remixů a taky 24 hodinový mixtape. Jejich mejdany jsou známé zabijáckou energií, která pramení z rozžhaveného electra, v němž najdete inspirace acidem, housem i metalem.

Producenti a DJs Mustard Pimp jako svůj domov uvádějí rebelující francouzská předměstí zvaná banlieu a inspiraci prý nacházejí u satana. Baron začínal jako DJ acid house a techna, eKa jako metalový kytarista. Debutovali v roce 2008 singlem Oh La La Satan, vzápětí o sobě dali slyšet EP Raging Blood. Rychlý nástup na scénu podpořili třetím EP: RER EP vyšlo na začátku roku 2009 a o pár měsíců později už Mustard Pimp podepisují smlouvu s vyhlášeným labelem Dim Mak Records milionářského synka Stevea Aokiho. Oslavili to velkolepým 12 hodinovým mixtapem Hercules Mixtape:
„první dvě hodiny je jenom nové electro, třetí hodina jsou věci od Mustard Pimp, ve čtvrté hodině je to nejlepší electro z let 2006-8, ale i něco staršího, od páté do sedmé hodiny pokračujeme našimi oblíbenými oldschoolovými skladbami z techna a acidu, osmá až desátá hodina patří klasikám z britského acid techna a konečně poslední dvě hodiny zní naše oblíbené věci z žánrů gabba a hardcore!“
Impozantní porce nonstop hudby, ale pro Mustard Pimp jenom odrazový můstek. Letos v lednu totiž vydali 24 hodinový mixtape (http://www.mediafire.com/?sharekey=f7a028f504c22481ab1eab3e9fa335cad83ba2ecdeed4ac9). 801 skladeb, kde najdete všechno. Od electra k technu, od Soulwax k The Rolling Stones, od 2 Unlimited k Motörhead a Megadeath.
Za poslední dva roky vydali Mustard Pimp téměř 30 mixtapů a nesčetné množství remixů pro interprety jako Crookers, Dirty Disco Youth, Fischerspooner, Bryan Cox, Atari Teenage Riot nebo Stereoheroes.
Mustard Pimp právě křižují svět s EP Rock Paper Scissors, který vydali na labelu Dim Mak letos v červnu. V Praze se Mustard Pimp představí vůbec poprvé, jejich čas přijde po půlnoci na listopadovém vydání party CLASH! v Chapeau Rouge.

Celý mejdan už v 21.00 zahájí domácí objev Iva 8-bittová. Za tímto pseudonymem stojí maniakální selector Aleš Stuchlý (alias Nick Sekáč Magor), hudební a filmový kritik a organizátor festivalu STIMUL. Za doprovodu vuvuzel bude servírovat defektní rytmy a lahodné sonické švihlosti. Zazní třeštivá osmibitová preludia, zmutovaný wonky honky tonk, vesmírné elektro a progresivní severské kombinace. Čekejte bizarní mash-upy, antigravitační techno i čirý noise.

Vystoupení Ivy 8-bittové a Mustard Pimp bude rámovat set rezidentních The Fakes, kteří se postarají o to, abyste nešli spát před úsvitem.

Dveře Chapeau Rouge se v pátek 26. listopadu otevřou ve 21 hodin. Vstup v předprodeji 100 Kč, na místě 150,-.


Prosincová akce CLASH! se uskuteční 27.12 a tentokrát proběhne zcela v režii The Fakes, kteří vám naservírují povánoční osmihodinový set.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO