CHAPEAU ROUGE

MENU

9.11. New Kings of tha Beatz

New Kings Of tha Beatz představuje talenty z pražského undergroundu!


V úterý 9. listopadu se uskuteční v pražském Chapeau Rouge 3. kolo soutěžního večera pod názvem Kings Of Tha Beatz . King of Tha Beatz je večerem patřícím výhradně hip hopovým DJs a jeho záměrem je zviditelnit jednotlivé Djs v tiskových médiích, v rádiu, na letácích, v tiskových zprávách, zkrátka všechny zúčastněné dostat více do povědomí hip hopové komunity. Záměrně si vybíráme více či méně známé DJ, kteří nás zaujali svou technikou, prací s publikem či přístupem k hraní. Prozatím jsme vám představili samé pražské zástupce, ale po Novém roce představíme i adepty, které lze potkat mimo stověžatou matičku Prahu. Celý mejdan je pojat jako soutěž, kde jednotliví DJs prezentují svou techniku, hudební vkus a umění naslouchat a vyhovět publiku. Tyto soutěžní úterky vyvrcholí za několik měsíců velkou párty, kde se představí všichni soutěžící a bude zde vyhlášen vítěz, který získá rezidentní noc v klubu Chapeau Rouge, možnost nahrát svůj mixtape v profesionálním prostředí studia avesound a další věcné ceny.
Výběr největšího talentu bude mít na svědomí tříčlenná porota ve složení DJ BA2S(resident a garant New Kings Of Tha Beatz), Lucie (produkce večera) a Emesis (za Chapeau Rouge).
Již toto úterý (9. 11. 2010) dáváme možnost všem Djs, kteří si myslí, že mají co ukázat a chtějí si zahrát po boku DJ BA2Se(ex Chaozz), který je rezidentem New Kings Of tha Beatz a popřípadě si od něj nechat poradit nebo si vyslechnout jeho připomínky. Všichni tito odvážlivci si mohou zahrát mezi 21. a 22. hodinou, stačí jen dorazit s deskami.

9. listopadu nebude za gramofony rozhodně chybět DJ BA2S(rezident večera) a spolu s ním se představí dva zástupci pražské undergroundové scény. Prvním je DJ Shocholatechocho, 27letý rodák ze Žižkova, který hraje necelý rok, a dosud jeho jméno znají především ti, kteří navštěvují pražské undergroundové akce. Donedávna byl dvorním Djem kapely DEMEDO a pravidelně podporuje nejen začínající freestylery na open mic mejdanech. Přes krátkou dobu, kterou má odehranou jako DJ, je o něm v poslední době slyšet čím dál víc a začíná hrát i pro neortodoxní návštěvníky v pražských klubech jako je Lávka či strahovský klub 001, mimopražští ho mohli slyšet na posledním ročníku Hip Hop Kempu, výčet míst kde za své krátké působení hrál, napovídá něco málo o jeho kvalitách. Náš výběr na něj padl z několika důvodů: Pro jeho schopnost nadchnout posluchače osvědčenými hity, pro jeho lásku ke klasickému hip hopu a pro jeho pokorný a poctivý přístup k Djingu, kterému se věnuje amatérsky. Druhým soutěžícím listopadového kola bude DJ Cheef , kluk, který se věnuje Djingu na amatérské bázi již několik let a je znám tím, že jeho hudební srdce buší především pro old school hip hop a dle toho vybírá i náplň svého setu. Jako každý správný Dj však naslouchá lidem, a tak je schopen vytáhnout v tu nejvhodnější chvíli tu nejvhodnější pecku, která roztancuje celý sál. DJ Cheef je zastáncem starých pořádků a stejně jako DJ Shocholatechocho se snaží ctít podstatu původního Djingu, takže se o něm rozhodně nedá říct, že by byl ,,pouštěčem,, mp3.
Doražte posoudit, nakolik vás právě tito zástupci pražských DJś budou bavit a pokud jste milovníci osvědčených rapových pecek, zcela jistě protancujete podrážky na svých teniskách…A pokud jste sami DJs, kteří by si chtěli zahrát aspoň chvilku v klubu jako je Chapeau Rouge a ukázat, co ve vás je, stačí dorazit na devátou večerní…

Za několik měsíců se dozvíme, kdo se stane díky své technice, výběru tracků, projevu při hraní a v neposlední řadě díky komunikaci s posluchači a jejich reakci, největším objevem New Kings of Tha Beatz!, avšak každý z pozvaných DJs má jistě co říct a co ukázat. Srdečně vás tedy zveme v úterý 9. 11. 2010 do klubu Chapeau Rouge, kde můžete společně s námi vyhlížet ten největší talent!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO