CHAPEAU ROUGE

MENU

26.10. New kings of tha beatz!


Z Turntablism Kings se stává od října mejdan pod názvem New Kings Of Tha Beatz!


26. října proběhne v jednom z nejstarších pražských klubů Chapeau Rouge další kolo soutěžního večera pod názvem Kings Of Tha Beatz! (dříve Turntabism Kings), který vznikl se záměrem dostat do širšího povědomí veřejnosti zajímavé DJské talenty z hip hopových vod, dát jim možnost objevit se nejen na plakátech, v mediích, ale například i v rádiovém vysílaní či jim zajistit možnost nahrávání. Ti nejlepší, kteří se představí na tomto večeru, budou mít jedinečnou možnost získat rezidentní noc v klubu Chapeau Rouge a zahrají si po boku zahraničních Djś. Celkový vítěz získá možnost nahrát svůj mixtape v nejlepší studiové kvalitě v pražském nahrávacím studiu avesound. Výběr největšího talentu bude mít na svědomí tříčlenná porota ve složení DJ BA2S (resident a garant New Kings Of Tha Beatz), Lucie (produkce večera) a Emesis (za Chapeau Rouge). Rovněž výběr těch, kteří se v rámci těchto úterků, konajících se v měsíčním intervalu, objeví, leží na residentovi DJovi BA2Sovi a na Lucii, která tento večer produkuje. DJs z celé republiky se však mohou hlásit a zasílat ukázky své tvorby nebo například reference a třeba se jim poštěstí se na této párty objevit a zahrát si vedle matadora české scény DJ BA2Se.

Do říjnového kola jsme zalovili výlučně v pražských vodách a vybrali jsme již celkem známého, avšak velmi diskutovaného Dje LU2u. DJ LU2 není žádný nováček, hraje 5 let a je znám především jako party DJ, v minulosti hrál například s horrorcorovou formací Luk a Šíp a v posledních 2 letech se vyšvihl mezi nejfrekventovanější jména hip hopových akcí, z jeho desek se line především hip hop a R&B, ale zabrousí i do funku nebo dance hallu. Tento rodilý Jihočech si zahrál vedle takových jmen jako je Nironic, Rasco, H16, Dj Wich, Kontrafakt a mnoho dalších. DJ LU2 je zkrátka buďto milován nebo nenáviděn. Během nedávné doby však nastal v hraní tohoto mladého, v současnosti již několikaletého Pražáka zásadní obrat a vrhnul se na technický DJing, tvrdě trénuje a vysloužil si tak respekt od lidí, kteří mu dříve nemohli přijít na chuť. Mezi své djské oblíbence DJe LU2y patří Q-BERT,A-Trak,MixMasterMike,DJ Rafik , český DMC vítěz DJ Five nebo DJ MAZTAH. Důvodem proč jsme si ho vybrali je právě množství vášní, které jeho jméno vyvolává, ale především jeho schopnost být skvělým party bavičem a jeho balancování mezi hraním na komerčních mejdanech a zálibou ve skratchování a turntablismu.

Za několik měsíců se dozvíme, kdo se stane díky své technice, výběru tracků, projevu při hraní a v neposlední řadě díky komunikaci s posluchači a jejich reakci, největším objevem New Kings of Tha Beatz!, avšak každý z pozvaných DJs má jistě co říct a co ukázat.
Srdečně vás tedy zveme v úterý 26. 10. do klubu Chapeu Rouge, kde můžete společně s námi vyhlížet ten největší talent!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO