CHAPEAU ROUGE

MENU

18.10. Freestyle Mondays

Sestry v triku ve spolupráci s Freestyle Mondays New York uvádějí:

První díl open mic s živými kapelami (hip hop, funk, jazz)

Od 18. 10. 2010 každé třetí pondělí v měsíci bude v klubu Chapeau Rouge probíhat
jam raperů, beatboxerů a zpěváků za doprovodu živé kapely a DJe se zajímavými hosty.

Zveme všechny rapery, basníky i zpěváky. Nezáleží na pohlaví, rase ani stylu, tohle je freestyle. Za mikrofon se může postavit kdokoliv z vás, aby předvedl vlastní tvorbu nebo improvizaci a vyzkoušel si vystoupení s DJem nebo kapelou před publikem v klubu. Těšíme se na diváky, kteří se chtějí bavit, tančit a vytvořit tu správnou atmosféru nejen pro speciální hosty, ale i pro mladé talentované hudebníky. Hosty prvního večera budou:

nová jedinečná akce v Chapeau rouge        

 

  ILLSPOKINN (USA)
MC kapely Spokinn Movement
 jeden ze zakladatelů Freestyle Mondays New York
          KID LUCKY (USA)
beatrhymer, předseda beatboxové asociace Beatboxer Entertainment
JARO COSSIGA
beatboxer, BeatBurger Band
DJ JOFRÉ a živá kapela


Večerem Freestyle Mondays bude, podobně jako v New Yorku, vždy provázet nějaký MC nebo zpěvák či zpěvačka. Na pódiu bude připraven DJ i živá kapela (složená z hudebníků z různých kapel speciálně pro tyto večery), aby doprovázeli odvážné MCs, beatboxery nebo zpěváky, kteří se rozhodnout postavit za mikrofon. Důležité a ojedinělé je to, že mikrofon má možnost do rukou vzít kdokoliv z návštěvníků, ukázat tak své schopnosti a vyzkoušet si vystoupení s DJem i živou kapelou. Freestyle jam se bude střídat s vystoupením speciálních hostů a po jeho skončení bude večer pokračovat jako party za doprovodu DJe, takže se budou moci předvést i tanečníci. Akce je věnována nejen přiznivcům hiphopové kultury.
Akce s názvem Freestyle Mondays se koná v newyorkském klubu Sin Sin již od roku 2002. Jedná se o legendární “open mic”, kam si umělci (MCs, beatboxeři, zpěváci/zpěvačky, instrumentalisté) mohou přijít zajamovat s živou kapelou, přičemž důraz je kladen na improvizaci. Podobný typ freestylových večerů za asistence DJů má v Praze několikaletou tradici, velkou návštěvnost i pozitivní ohlas. Po našich zkušenostech s pořádáním této akce v někdejším klubu Pantheon a po průzkumu mezi návštěvníky „open mic“ akcí jsme se rozhodli přenést ty pravé Freestyle Mondays z New Yorku do Prahy. Díky úzkým vazbám na newyorské umělce nejen z hiphopové scény se nám podařilo získat licenci na pořádání stejného večera i v Praze.

Těší se na vás team Freestyle Mondays Praha

vtriku@gmail.com

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO