CHAPEAU ROUGE

MENU

25.9. Warning!


! ! !  WARNING  ! ! !     TISKOVÁ ZPRÁVA   ! ! !  WARNING  ! ! !


A máme tady jeden malý klubový zázrak, který si rozhodne nechcete nechat ujít! Když v roce 2007 po 23 letech přerušil DJ DIMITRI z Amsterdamu svoji djskou kariéru, tak nikdo netušil, že se po třech letech při comebacku objeví a zahraje i v Praze, a to 25. září 2010 na nepravidelné klubovce WARNING, kterou ve spolupráci s CHAPEAU ROUGE přináší GROOVY BRIGADE. Máte jedinečnou možnost si poslechnout veterána a osobnost světové taneční hudby v malém klubu. Kromě Dimitriho (bio níže) zahrají djs Loutka, Formi a Squint.
Rádi bychom viděli na této výjimečné akci spoustu známých tváří :)
Budeme vybírat v předprodeji "od každého" symbolické vstupné 50,-Kc, na místě v klubu bude pak vstup 2x dražší, tedy 100,-Kc.
Vstupenky můžete zakoupit v Chapeau Rouge na baru.
Rádi bychom přinesli "uvolněnou" atmosféru a v nejlepším přivítali pražské clubery. Proto se zajímejte včas a 25.9. se těšte na

!!! W A R N I N G !!! D I M I T R I !!! W A R N I N G !!! D I M I T R I !!!

Chapeau Rouge .... a bude to legen...(wait for it)...dary!!!

Pro zajímavost přikládáme výňatek z životopisu ...

Umělecký profil dje Dimitri (1967) je pevnou součástí holandské taneční scény, je cosi jako encyklopedie a nelze ho v žádném případě ignorovat.
Dj Dimitri se proslavil hlavně díky svému enormnímu citu pracovat s hudbou a energií v klubu. Když Vás zacne v klubu obklopovat jeho hudba, máte pocit, že jste hypnotizováni, přivádí Vás do extáze a naplňuje pocitem štěstí. Dalo by se říci, že pro Dimitriho je stejně jednoduché navodit perfektní atmosféru na tanečních parketech po celém světe, jako je jednoduché svést ženu pro proslulého Dona Juana.

V roce 1988 měl Dimitri svou první residenturu v Amsterdamu v klubu Richter, následně začal pravidelně hrát i v legendárním klubu Roxy. Dimitri byl jedním z prvních dju, kteří začali mixovat house music, breakbeat a drum’n bass dohromady ve svých setech, nemíchal pouze srovnané beaty, ale zároveň vytvářel nové kompozice pričemž míchal motivy a melodie. Jeho mixy byly velice inovativni, protože michal zive  a v reálném čase. Tyto jeho techniky začali následně používat mnozí djs na celém světě, ale jen zřídkakdy se přibližili jeho kvalitám…

V roce 1991 hrál Dimitri na většině hlavních party v Holandsku, Belgii a Itálii, také založil svůj label BE.S.T. (Beatiful Soul Techno). Jeho první vydaná deska se jmenovala Alice D in Wonderland. V roce 1992 hraje již ve významných klubech po celém světě a zakládá svou rezidenturu “Hi-tech soul Movement v klubu Roxy. V roce 1992 spolu s Ericem Nouhanem zakládá label Outland Records, kde následně vydává množství kvalitní hudby, kterou zaujal velké osobnosti světové taneční hudby jako jsou Carl Craig a Derrick May. Tyto osobnosti a mnohe další si pro jeho dovednost za mixaznim pultem zvou Dimitriho na své klubové noci.

Od roku 1995 byl Dimitri zvolen 4x v řadě nejlepším holandským djem,  začal hrát na akcích Chemistry v clubu Escape. V roce 1998 se pak podle Muzik Magazine’s International DJ of the Year Competition umístil na 4. místě !! Dimitri pokračuje ve své kariéře a hraje po celém světě, kde má své rezidenční noci v prestižních klubech, je součástí mnoha projektů, skládá muziku, vystupuje se symfonickým orchestrám a jinými hudebnimi tělesy.
V roce 2007 po 23 letech Dimitri oficiálně ukončuje svou djskou kariéru a začíná pracovat s mentálně postiženými dětmi.
Koncem roku 2009 si Dimitri staví u sebe doma nové hudebni studio a od 16. června 2010  je taneční legenda zpátky a začíná opět vystupovat.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO