CHAPEAU ROUGE

MENU

21.9. Turntablism kings


Turntabilsm Kings loví  DJské talenty


21. září startuje v jednom z nejstarších pražských klubů Chapeau Rouge večer pod názvem Turntablism Kings, který vznikl se záměrem dostat do širšího povědomí veřejnosti zajímavé DJské talenty z hip hopových vod, dát jim možnost objevit se nejen na plakátech, v mediích, ale například i v rádiovém vysílaní či jim zajistit možnost nahrávání. Ti nejlepší, kteří projdou tímto večerem budou mít jedinečnou možnost získat rezidentní noc v klubu Chapeau Rouge a zahrají si po boku zahraničních Djś. Výběr největšího talentu bude mít na svědomí tříčlenná porota ve složení DJ BA2S (resident a garant Turntablism Kings), Lucie (produkce večera) a Emesis (za Chapeau Rouge). Rovněž výběr těch, kteří se v rámci těchto úterků, konajících se v měsíčním intervalu, objeví, leží na residentovi DJovi BA2Sovi a na Lucii, která tento večer produkuje. DJs z celé republiky se však mohou hlásit a zasílat ukázky své tvorby nebo například reference a třeba se jim poštěstí se na této párty objevit a zahrát si vedle matadora české scény DJ BA2Se.

V prvním dílu, který proběhne v úterý 21. září vystoupí dva nadějní mladí muži. Prvním je DJ Rime, působící jako DJ a producent kapely OEREO. Jeho domácí pražské publikum ho může znát z pravidelných mejdanů ve strahovském klubu 001 nebo například z letošního ročníku festivalu Hip Hop Jam a z dalších akcí. Pozvání do této soutěže si vysloužil především tím, že i přes tlak dnešní doby hraje hlavně klasické hip hopové kusy. Umí je ale také vkusně prolnout s party shits pokud si to publikum žádá. Mezi kapely, které od něj často lze slyšet patří například De La Soul, Brand Nubian, Planet Asia a další matadoři, čemuž odpovídá i jeho přístup k hraní. Tvrdě a s pokorným přístupem k sobě maká na své technice a určitě ho nelze zařadit mezi DJe ,,pouštěče,,.  1.září vydává tento 26letý DJ svůj čtvrtý mixtape s názvem ,, Large stones heap 2010". Pokud se na vlastní uši chcete přesvědčit, co tenhle kluk umí, můžete si mixtape zdarma stáhnou na:http://www.mediafire.com/?cvx0c5cu2l3idfh.                                                
Druhou tváří bude DJ Machall, kolínský rodák, který je i přes svůj nízký věk věrný pouze vinylovým deskám a jede ve stejném old school stylu jako interpreti, které ctí. Mezi ně patří Public Enemy, Tribe Called Quest, Gangstarr, Hocus Pocus, KRS-ONE a mnoho dalších. Jeho sety odpovídají době, kdy byly tyto klasické kapely na vrcholu. Je schopný rozskákat publikum tím, že sází jednu starou pecku za druhou, nezapomíná skretchovat a dělat show pro své posluchače. DJ Machall není omezen pouze hip hopem a hraje například i break beat a další podobné styly s větším počtem bpm. Jeho největší předností je upřímný a nadšený přístup k hraní, a také schopnost strhnout publikum.
Za několik měsíců se dozvíme, kdo je díky své technice, výběru tracků, projevu při hraní a v neposlední řadě díky komunikaci s posluchači a jejich reakci, největším objevem Turntablism Kings, avšak každý z pozvaných DJs má jistě co říct a co ukázat. Srdečně vás tedy zveme do klubu Chapeu Rouge, kde můžete společně s námi vyhlížet ten největší talent!
Hlavním partnerem akce je: Chapeau Rouge a Hip-Hop.cz
Partneři akce:Phatbeatz.cz,HipHopStage.cz

Název akce:Turntabism Kings
Místo konání: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1 – Staré Město
Termín konání: 21. 9. 2010
Vystupují:  DJ BA2S, DJ Rime, DJ Machall
Vstupné: zdarma

Odkazy:
DJ BA2S: http://ba2s.com/
DJ Rime: http://www.oereo.cz/
DJ Machall:
http://www.facebook.com/#!/pages/DJ-MACHALL/151056168114?v=wall&ref=search
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO