CHAPEAU ROUGE

MENU

28.8. Creative vs. Cubism

Přední kostarický dj a producent Nimrod se premiérově představí v České republice poslední prázdninovou sobotu 28.8. na eventu Creative vs Cubism v Chapeau rouge!

Na závěr letošních prázdnin je pro všechny clubbery připraven další speciální díl party Creative, která se v tuto noc spojí s další z rezidentních nocí tohoto klubu – Cubism.

Jsme velice rádi, že pozvání na tento event přijal přední dj a producent Latinské a Střední Ameriky – dj Nimrod, který se na elektronické scéně pohybuje profesionálně již od roku 1996. Za tu dobu se stal pionýrem taneční hudby na daleké Kostarice. Během své dlouholeté kariéry vystoupil po boku djských superstars jako je Erick Morillo, Marco Carola, dj Disciple, Who da Funk nebo Dave Seamon na parties po celé Střední Americe, v Itálii, Španělsku, Holandsku nebo dokonce ve Finsku.
Tento sympatický mladík, jehož sound se pohybuje na pomezí techhousu, electrohousu a deephousu, se představí v České republice vůbec poprvé a Vy můžete být při tom!
Kompletní informace o této lahůdce, která uzavře letošní prázdninovou sezónu v Chapeu rouge, naleznete na www.djnimrod.com

Celá akce bude živě streamována kostarickou televizí Urbanet TV - http://www.urbanettv.com/, kterou si mohou naladit prostřednictvím internetu lidé po celém světě!

O domácí support se postará stálice české taneční scény – dj Roman Rai, jehož vytříbený vkus pro výběr tracků a především jeho osobitá vlastní produkce je jasným důvodem, proč se tento uznávaný domácí umělec stal součástí line-upu srpnového vydání tohoto eventu.

Mimo něj se na Creative vs Cubism party představí hlavní rezident Creative party – dj Subgate, který se letos stává součástí lineupů předních domácích festivalů a neotálí ani s prací ve studiu. Na svém kontě má mimo jiné vystoupení na již zmiňované Kostarice, ve Švýcarsku nebo například na Sri Lance, kde vystupoval na několika Beach parties.

Nesmíme opomenout ani matadora domácí scény a rezidenta party Creative dje Nkypa, který se za více než jedno desetiletí stal uznávanou persónou na poli domácí elektronické scény a jehož vystoupení mají vždy příběh a duši.

Posledním vystupujícím je rezident party Cubism, která se pro tento večer spojí s eventem Creative, dj Cubic, který má na svém kontě řadu úspěšných vystoupení nejen v zahraničí, ale i v předních pražských klubech.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO