CHAPEAU ROUGE

MENU

5.7. Conflux

CONFLUX

            Pátého července se můžete těšit na speciální vydání rezidentní noci s názvem Conflux  v podání Bass Bros. djs a jejich hosta dje Funkyna z pražské krew Drum and bass city nights.

            Asi vám vrtá hlavou v čem by mohl být Conflux speciální, když budou hrát Bass Bros. djs plus jejich host. Tak tomu přeci bylo vždycky :), ale tentokrát tu přeci jedna změna je!

            Marně by jste Conflux hledali v undergroundu jako vždycky. Pátého července najdete Bass Bros. djs v přízemí na baru, kde pro vás budou hrát dubstep, breakbeat a drum and bass. Nečekejte však žádná pekla natož rychty. Cely večer se ponese v pohodovém soundu, který bude dokreslovat přijemnou lounge atmosféru.

            Dj Funkyn je pražský ostřílený dj, který za dobu svého působení si zahrál snad ve všech pražských klubech včetně takových legendárních míst jako je třeba Roxy nebo Cross. Jeho nejoblíbenější styl v celém širokém spektru drum and bassu je liquid funk. Ve svých setech se prezentuje přesnými a čistými mixy, při kterých využívá jednotlivých pasáží a částí skladeb. Nejvíce ho ovlivnila produkce labelu Hospital a jeho oblíbenými proucenty jsou
Digital Soundboy a Pendulum. Na scéně se pohybuje již 3 roky a tlačí se dál a dál.

            Bass Bros. djs se na vás tentokrát přivítají v poklidnějším hávu, ale můžete se těšit na spustu kvalitní elektronické hudby, nebpřeberné množství dobrého alkoholu a vstup zdarma.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO