CHAPEAU ROUGE

MENU

9.7. Eta DJs tourETA Djs TOUR 8-10.7.2010

S přibývajícím horkým letním počasím se Eta Djs vrací v plné síle na českou Funky-Groovy scénu a za pomoci zajímavých hostů ze zahraničí Vám nabízí to nejlepší a nejkvalitnější co můžete v našich krajích slyšet.
V dubnu tohoto roku jsme Vám přivezli vynikajícího Dje, sběratele vynilových desek a jednoho z představitelů celosvětově známé kompilace Polish Funk, mapující polskou funk, soul a groovy scénu Dje Papa Zuru.
Papa Zura tu strávil 5 dní a moc si vychvaloval naše tančící a rozjařené publikum.
Večírky to byly skvělé a mnohdy trvaly až do časných poledních hodin.

Díky těmto skvělým večírkům, které se v dubnu s Papa Zurou odehrály, jsme si dovolili po 3 měsících pozvat dalšího Dje z Polska, který již u nás vystupoval před necelým rokem.
Vzpomínáte si ještě na plný parket pražského Chapeau rouge, kdy nebylo díky mlze vidět na krok a z reproduktorů se linula písen od The Apples - Killing, následována originální verzí od Rage Against the Machine - Killing in the name?
V té chvíli byl parket plný poskakujících a běsnících návštěvníků klubu a nejinak tomu bylo i za Djským pultem kde poskakoval náš polský host Dj Boogie.
Již jste někdy slyšeli Dje z ciziny který by do J.Browna či jiného předního představitele celosvětové Funk scény namixoval písně Flaminga M.Rottrové či Framus 5 M.Prokopa, následované funky breaky labelu Goodgroove records?

Tak to je přesně on - Dj Boogie z polské Poznaně. Hudební chameleon a sběratel vinylových desek a další z propagátorů polské Funk, Soul a Groovy scény.

Boogie přijede ve čtvrtek 8.července do Prahy a vystoupí v těchto klubech:

8.7.    Wakata - Praha
9.7.    Chapeaurouge - Praha
10.7.  SAD-SKA Fest - Jezero Sadská (18-19.30)
10.7.  Free-D bar - Mlékojedy u Neratovic

Eta Djs děkuje za skvělou spolupráci Wakatě, Chapeau a Free-D baru díky nimž  toto miniturné vzniklo.
Za Etu Goldstar
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO