CHAPEAU ROUGE

MENU

10. 6. Mike Monday (uk) @ Chapeau rouge

Světová houseová legenda Mike Monday (Get Physical, Freerange, Om Recordings, UK) poprvé v České republice  10.6.2010 v Chapeau Rouge!

Chapeau rouge uvádí exkluzivní event s legendou světové houseové scény a předním producentem a remixérem z Velké Británie, kterým je Mike Monday (Get Physical, Freerange Om). Tento uznávaný umělec na poli elektronické scény se premiérově představí českému publiku již druhý červnový čtvrtek 10.6. v pražském klubu Chapeau rouge, který speciálně pro tuto noc změní vzhled svého působivého interiéru a Vy si tak budete moci užít jedinečné atmosféry, o kterou se postará tato osobnost světové house music!
Jako support se na této party představí domácí dj´s Lucas Hulan (Nightphunk), Braun (Nightphunk), Subgate (Beefphunk) a další.

Mike Monday (Get Physical, Freerange, Om, UK)
Jeden z předních světových houseových producentů, remixérů a djů, který má na svém kontě nespočet vydaných releasů, singlů a remixů na labelech jako jsou například Get Physical, Freerange, Great Stuff, Ministry of Sound nebo Global Underground spolupracující s umělci Buzzin Fly, Applepips, Da Lucas, Deepgroove či DFA – to je ve zkratce Mike Monday. V prvním čtvrtletí roku 2010 dokončil společně s členem kapely Groove Armada – Andy Catem své třetí solo album, které bude vydáno ještě tento rok.
Své osobité pojetí house music prezentuje po celém světě a nevynechává ani prestižní eventy jako je například letošní Winter Music Conference nebo Sonar parties, kde se na jednom pódiu objevuje po boku dalších uznávaných umělců, mezi které patří Claude VonStroke, Jesse Rose, Justin Martin nebo Tiefschwarz. 

Je nám proto velkým potěšením, Vám můžeme tuto ikonu světové houseové scény premiérově představit právě v klubu Chapeau rouge.

more info: www.mikemonday.com

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO