CHAPEAU ROUGE

MENU

Funk D'Void bio

Lars Sandberg alias FUNK D´VOID je DJ a producent, který je v čele světové scény elektronické hudby od půlky devadesátých let.
Jako DJ začal hrát ve věku patnácti let, kdy sám vedl dva kluby pro náctileté a tak skvěle nastartoval svou kariéru.  Jeho matka byla profesionální pianistka, Lars si byl dobře vědom svého nadání pro hudbu a nikdy neměl pochyby ohledně svého budoucího směřování.

House změnil jeho život, specielně poslech raného chicagského soundu během jeho dětství v jeho nitru cosi nastartovalo;  Roland 808 drum machine použitá na albu “SEXUAL HEALINGMarvina Gayeho upevnila jeho fascinaci elektronickými zvuky.  Bod obratu k Detroitskému technu byl téměř spirituálním momentem, kdy vytvořil svůj jedinečný zvuk pro následující léta – tělesný, produševnělý a nekompromisní.

Během let je po řadě hitů (“Jack Me Off”, “Bad Coffee” “Emotional Content”) a pár strhujících remixech pro Underworld, New Order či Kevina Saundersona nejspíš nejznámější svým hitem 'DIABLA’, který propojil house a techno (a byl použit každým od Dannyho Howellse po Svena Vatha). Zalistujete-li v albech poslední doby, najdete jméno Lars Sandberg také na obalech nahrávek od nováčka house scény FRANCOIS DUBOIS, jehož „Blood“ a „I try“ byly obrovskými hity undergroundu.

Coby žádaný DJ a velmi uznávaný producent splňuje svým stylem vše, co čekáte od skutečného milovníka hudby: dokáže probudit a rozhýbat jakýkoli sál a prokazatelně jde o jednoho z nejvytíženějších DJů dneška i posledního desetiletí. Stačí se jen zeptat dnešních hvězd a legend co si myslí o talentovaném Skotovi:

Uprostřed moře průměrných discjockeyů je pár drahokamů, které zasluhují vaši pozornost, Lars Sandberg (Funk D´void) je jedním z nich, spolehlivě tvoří nové dimenze a nese s sebou kvalitu, ten člověk je legenda u mě a měl by jím být i u vás.“  Nick Warren

Lars je fenomenální: je neuvěřitelný nejen svým DJským zvukem, ale také je pro mne jedením z nejlepších producentů posledních deseti let.Danny Howells

Posunul dancefloor z devadesátých let do 21 století a  muziku ze sklepů na festivaly. Funk D´void je tady v plné síle. Obstaral hudební doprovod nocím,  které se staly legendou. Stále výrazný, s deskami jejichž duch  vás dostane. On tím žije, miluje to a udává směr. VIVE LE DEEP.Andy Cato (Groove Armada)
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO