CHAPEAU ROUGE

MENU

12.5. Drunk & Funk

DRUNK & FUNK with BASEMENT FREAKS (DE)@Chapeau Rouge Prague, 12.5.2010

Někteří jsou možná ještě vyřízení z Czechova galapředstavení v Crossu, jiní už netrpělivě vyhlížejí 29.5. a vystoupení Soul of Mana tamtéž. A protože funku není nikdy dost, mezi těmito skvělými akcemi se v Praze představí neméně zajímavý host. Původem řecký multiinstrumentalista, producent a DJ George Fotiadis aka BASEMENT FREAKS (profil od Brady naleznete zde), který aktuálně žije v německém Kölnu, se mimo Bratislavy, Brna a Zlína představí 12.5.2010 také v pražském klubu Chapeau Rouge!

Stěžejními styly této noci budou Hip-Hop, Nu Funk a Funky Breaks, a tak Vás určitě nepřekvapí složení lajnapu. Jak už jste se mohli dočíst výše, headlinerem tohoto večera bude již zmiňovaný Basement Freaks. Za to, že tohoto funk mastera budeme moci v Čechách vidět a slyšet, může především DJ Aka, který nesmí chybět ani na pražské zastávce. Dále se představí hned trojice funky maniaků ze stáje Breakbeat.cz, neboli Brada, Saku a Voita, samozřejmě nesmí chybět ani Caramba z pořádájící Elements of Music.

Pokud se chcete nejprve přesvědčit, jaké lahůdky dokáže Basement Freaks ve svých setech zamíchat, poslechněte si některý z jeho setů (http://soundcloud.com/basement-freaks/sets/basement-freaks-dj-mixes) na Soundcloudu. Můžete si být jistí, že Vás chytnou již od prvních tónů a nasměrují Vás přímo do Chapeau, odkud se Vám nebude chtít odejít. Takže pokud máte před mejdanem Drunk & Funk hodně času, neváhejte a mixy si poslechněte ještě dnes. Upozorňujeme, že kliknutím na odkaz přebíráte veškerou zodpovědnost za své další kroky a chování. Máte-li tedy do 12.5. ještě nějaký neodkladný program, nechte poslech až na pozdější dobu. Doporučujeme 12.5.2010 kolem 19:00.

Line-up:

BASEMENT FREAKS
(Jalapeno, Goodgroove, Bombastic Jam Recordings / DE)
http://www.myspace.com/basementfreaks

Saku
(Breakbeat.cz)
http://www.breakbeat.cz

DJ Aka
(Mafia Records)
http://www.myspace.com/realdjaka

Voita
(Breakbeat.cz, The Tchendos DJs)
http://www.myspace.com/thetchendos

Brada
(Breakbeat.cz)
http://www.breakbeat.cz

Caramba
(Silent Noise, Elements of Music)
http://myspace.com/djcarambaakaeu4y
Info:

DRUNK & FUNK with BASEMENT FREAKS
Chapeau Rouge (www.chapeaurouge.cz), Jakubská 2, Praha 1, Staré Město
12.5.2010 20:00
Vstupné:  50CZK

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO