CHAPEAU ROUGE

MENU

30.4. Conflux ...

Conflux

            V pátek 30.4. vás od půl noci v undergroundu čeká další dávka dubstepu a drum and bassu od Bass Bros. djs a jejich hosta dje P.na (drumandbass.cz). Párty odstartují Neighbour & Blofeld (Bass Bros.) plus P.no dubstepovým ping-pongem plným bublavých wobblů s příměsí přijemných reggae vokálů. Asi tak po hodince u gramofonů osiří Neighbour a přesunese k drum and bassu, ve kterém se prezentuje našláplým deepem s hustou basovou linkou (Brek, Cern, Trei...).

            A to už se bude chýlit k třetí hodině ranní a bude pokládat své první drum and bassové desky P.no, který se za gramofony postavil poprvé v roce 2001. V rodné Itáli, v oblasti Granda, kde vyrůstal, založil s kamarádem djem Nuz_D společný projekt Undergranda a pod touto hlavičkou začali pořádat drumanbassové akce v místních klubech. Netrvalo dlouho a zahráli si témeř ve všech klubech v regionu. Po úspěšném vstupu na scénu přišli první nabídky na hraní i v dalších částech Itálie. Zmiňme tak například akce Italian Drum'n'bass Convention (Andy C, MC Dynamite, S.M.O.K.E ...), Chico Bum Festival 2005, Turín (Goldie, D-Bridge...) a kluby Magnolia a Tunnel v Milánu. Nabídky ze zahraničí na sebe nenechali také dlouho čekat. Zahrál si už například v Německu (Erfurt, Dresden), Španělsku (Barcelona) a Polsku (Krakow, Varšava, Poznaň, Gdansk...). Do České republiky, odkud pochází jeho matka, se rozhodl natrvalo přestěhovat v roce 2006.
V Praze začal spolupracovat s místními djs a protože jeho sety slavili úspěch i tady, našel si postupně cestu na podia těch nejznámějších pražských klubů (Roxy, Abaton, Retro, Cross...) i velkých letních festivalů (Let It Roll, Rock For People a Sázava Fest). Díky tomu si tak mohl zahrát po boku djs jako: Aphrodite, Ed Rush, Shy FX, Pendulum, Mampi Swift, Muffler, J Majik, Panacea, Shimon, Futurebound, Kenny Ken, Wickaman, Nookie, Cyantific, SKC, Black Sun Empire, nebo Jade. Od roku 2007 začal pořádat drumanbassové eventy s názvem “Czech it” a “Drum Affection”, na které si zve místní i zahraniční djs. Z těch nejznámějších ze zahraničí tu už byli například djs: Hype, Concord Dawn, Benny Page, Muffler, Generation Dub, Xample, Lomax, Heist, Trei, Craggz, Zen, Tantrum Desire, Cabbie nebo třeba Crossfire. Pomyslným završením jeho poměrně krátkého, nicméně úspěšného působení na české dnb scéně bylo v roce 2008 pozvání do bookingu Drumandbass.cz. V současné době ho tak často můžete vídat právě na jejich mejdanech. Jako poslední zahraje dj Blofeld set plnéhý reggae deep jungle (Visionary, Benny Page, Big Bud).                 

     O hlasový a instumentální doprovod se bude starat trumpetista Kryštof Verner ze skupiny Freaky Art, mc Papparasty (Bass Bros.) a mc Katrin G.

           

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO