CHAPEAU ROUGE

MENU

Sheexy Boat

První akce s názvem Sheexy Boat proběhla v roce 2007 jakožto startovací párty nového pravidelného večera Sheexy House v Chapeau Rouge. Ten se koná s periodicitou 7-8krát do roka, a hned v počátcích se zařadil mezi nejnavštěvovanější večery v klubu. Každý rok na konci července se však z klubu přesouvá na parník s názvem Sheexy Boat, který je pojat jako oslava narozenin prosperujícího večera Sheexy House, a zároveň jako odměna všem pravidelným návštěvníkům za jejich dosavadní přízeň. S každým rokem roste o tuto akci zájem, a tak vám přinášíme první informace již teď, včetně vyhlášení djské soutěže!

Už po vánocích jsme byli dotazováni jak že to bude s letošním parníkem Sheexy Boat, což nás vedlo k tomu řešit věci s předstihem. Co je tedy jasné je, že parník bude, a to 22.7.2010 opět na plavidle Odra. Hudební doprovod zajistí kromě rezidentních djs Tazz&Bo.Dan také djs Ondrej K a Zissou. Hlavní host zůstává zatím zatajen, neboť se snažíme připravit něco exkluzivního :) Vězte však, že hudebně se budeme jako vždy pohybovat na vlnách house/tech-house/progressive-house v zajímavém pojetí.
Jelikož poslední dva ročníky byly vyprodány a ukázaly také na kapacitní limity prostor, bude počet vstupenek opět omezen a jejich distribuce bude řešena předprodejem, kde budou lístky levnější než na místě. Cena bude upřesněna po oznámení hlavního hosta, ale nebojte se jí, bude vice než lidská.

Novinkou letos bude i oficiální akce po skončení parníku, a to Sheexy Boat afterpárty, která proběhne kde jinde než v rezidentním klubu Chapeau Rouge. Na ní zahrají djs z parníku Sheexy Boat a možná že právě i ty! Vyhlašujeme totiž djskou soutěž, ve které si její vítěz zahraje na Sheexy Boat afterpárty v Chapeau Rouge. Zúčastnit soutěže se může každý dj, který si myslí že umí nabídnout elektronickou muziku v zajímavém podání. Zajímají nás žánry na pomezí deep-house/house/tech-house/progressive-house/minimal/tribal ale obecně všechno, co je zajímavé a hlavně zábavné. Zájemci posílejte odkazy na své demo mixy o délce minimálně 30 minut na adresu news@progressivesession.net do konce června a vítěze soutěže oznámíme na začátku července. Budeme se těšit na vaše nahrávky :)

Pokud náhodou nevíte o čem Sheexy House a Sheexy Boat je, podívejte se na video z loňského ročníku anebo si počtěte něco z historie na http://www.myspace.com/sheexyhouse 


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO