CHAPEAU ROUGE

MENU

6.4. První jarní Conflux

Conflux


V  úterý 6. dubna se odehraje první jarní Conflux, který se ponese v rytmu dubstepu, drum and bassu a netradičně i tekna. Jako hosty si pro vás Bass Bross. připravili Flypa Fermentora dje a především producenta hrajícího tribecore a dva mcs. Prvním mc je Katring G a druhým nový člen Bass Bros. mc Papparasty.

Párty začne o půl noci a odstartuje dj Neighbour dubstepovým setem přijemného raggae nádechu prolínajícího se s transformeřím wobble soundem ze kterého se přesune k našláplejšímu deepovému drum and bassu (Break, Trie, Cern....). Po té se mixu ujme již o něco veselejší dj Wasquez, který parketu nabídné old schoolovějsí jungle sound ve kterém dominují staré dobré pecky od drum and bassových legend jako je například dj Aphrodite.

Nakonec všeho převezme mejdan dj Flyp Fermentor hrající a tvořící tekno, především tribecore a okrajově drum and bass. S elektronickou hudbou se poprvé setkal v sedmé třídě, když s kamarádem začal poslouchal hip-hop. V té době psal texty a začal produkovat v programu Hip-Hop Ejay, to ho ovšem po čase omrzelo. Následovala krátká pauza. Po níž přišel na to, že když ''na každé první ze dvou koleček dá červený čtvereček'' tak to hraje docela dobré tekno. Tento zvuk ho naprosto uchvátil a tak se pustil do zběsilého tvoření tekna. V roce 2008 potkává dj Neighboura z nynějších Bass Bros. se kterým začal hrát po všech možných pražských klubech. V roce 2009 obejvil kouzlo ''mašin'', a tak si pořídil syntetizátor Yamaha RS 7000. V současnosti hraje především z FL Studia a midi kontroleru Korg Nano. Je členem sound systému Vault 23, který má čtyři členy, každý z nich hraje live tekno.

Dalšími hosty jsou mc Katrin G a mc Papparasty. Katrin je proti jakýmkoliv hranicím a rámcům v hudbě, její hlas prosvítí všchny styly drum and bassu, housu, funku a reggae. Její texty jsou nasáklé atmosférou velkoměsta a nočního života. Hudba pro ní byla vždy důležitou součástí jejího života. Před pár lety postoupila o úroveň víš a začala zpívat jako mc. Od té doby spolupracuje s mnoha djs hrajících v pražských klubech jako například Funkyn, Babe LN, Sirius, Ketan a Katcha. Můžete jí potkat na jejím oblíbeném místě-jevišti mezi djs a pařícím davem.

Posledním hostem je nový člen Bass Bros. mc Papparasty, který se prezentuje reggae vokály a hlasem evokujícím v posluchačích naprostou euforii. Za dobu svého působení hlásil s Neoxit sound systémem, Panda sound systémem a Flowtek. Trvale spolupracuje s djem Emphonicem.

 

http://www.myspace.com/flypfermentor

http://www.myspace.com/katrin

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO