CHAPEAU ROUGE

MENU

SHEvening 7/11: Dva, Rubiano, Ladida, wwera, Soukupová ...

 SHEvening  7/11 start 19:30

Underground club

kapely:           DVA + Rubiano + The Prostitutes

DJs:               Jakub Joshua Johánek (100°C) + iDoll von Confetish +...

Performance:  Lenka Vychodilová aka  Lemura Lepá

Projekce:        2m (Magdalena Hrubá a Markéta Lisá)

Čtení:             Petra Soukupová

Móda:             anouk de poulain

Obrazy:          Lucie Blaževská

 

Bar

  DJ Babe LN


Dance club

  DJ Ladida

  DJ wwera latex princess

  DJ Airto
____________________________

 

SHEvening

 Dámy napříč žánry ve třech patrech

 (Na pomoc ženám v Kongu)

 Chapeau Rouge sobota 7.11. od 19:30


Jak si představujete ženské umění? Existuje vůbec něco takového? Je to poskakování na vysokých podpatcích v kabaretu nebo urputné přednášení básní o premenstruačním syndromu či nedělní oběd o třech chodech? Je to na vás.

My jsme se rozhodli představit vám nejrůznější umělkyně, které nás zaujaly. Zjistili jsme, že je co oběvovat. Jsme si také vědomi, že v některých částech světa je uměním vůbec přežít, a proto jsme se rozhodli tímto večerem podporovat ženy v Kongu, mnohdy oběti brutálních znásilnění v zemi sužované vleklým válečným konfliktem. Veškerý výdělek k tohoto večera bude tedy věnován na pomoc právě jim. Všichni umělci i organizátoři se vzdávají svých honorářů.

Ve třech patrech klubu Chapeau Rouge, který tuto akci spolupořádá, se tentokrát představí kapely DVA společně s 2M (Hrubá&Lisá) a Rubiano, svou kolekci šatů a doplňků Cocorosa poprvé předvede anouk de poulain, ukázku ze své tvorby přečte osobně Petra Soukupová, a jen pro tento večer budou v klubu vystaveny obrazy Lucie Blaževské. Taneční a barovou scénu převezmou DJky Ladida, Wwera a Babe LN. Celým večerem bude provázet Lenka Vychodilová. Dámy tentokrát podpoří opět i umělci. Vystoupí kapela The Prostitutes, na taneční scéně se objeví DJ Airto a na hlavní scéně ”Jakub Joshua Johánek a Petr Micek in Dub”.

 

www.chapeaurouge.cz

 www.myspace.com/shevening


Účinkující:

-2. PATRO UNDEGROUND


DVA

 http://www.2dva.cz

ON / kytara / zpěv / kuchyňský beatbox / smyčky
ONA / zpěv / saxofon / klarinet / melodica / pianko / monchichi.

Svou hudbu označují jako “folklór neexistujících národů”. Mísí kabaret, tango, freakfolk a kuchyňský beatbox. Vymysleli si vlasní jazyk, vydali již dvě alba a založili dokonce svůj DIY label s názvem HomeTable. Dva experimentátoři si pro tento večer přizvali další dvojici

2M Magdalenu Hrubou a Markétu Lisou. Tyto dámy doprovodí jejich hudbu projekcí, mikropříběhy na vrstvách barevných fólií, které budou vznikat přímo před vašima očima za pomocí technologie zpětného projektoru.

 

RUBIANO

http://www.rubiano.eu

Tereza Hrubanová (zpěv, kytara). Láďa Machala (basskytara). Daniel Charron (bicí nástroje). Ovlivněna styly jako soul, funky, blues nebo R ´n´ B  natočila skupina Rubiano desku Rubiano Introduction. Má za sebou například také spolupráci s démonickým zpěvákem Lordem Bishopem.

 

THE PROSTITUTES

http://theprostitutes.org/

Tyto pány asi netřeba představovat. V nedávné době vydali své nové album Hometown Zombies a pro tento večer se rozhodli darovat. Vy se tedy můžete těšit na jejich taneční destrukce, kytary řízené mozkem a spoustu energie ve stylu party nad hrobem 80.let.

 

Módní přehlídka: anouk de poulain

http://anouka.bloguje.cz

http://www.fler.cz/anouk-de-poulain

anouk de poulain ráda píše, básní, textuje (soliloqui), čmárá, fotí, vystřihuje, šije, plete, hledá (se), dívá se, zakopává a
poskakuje, hladí lidi ve vlasech, krčí nos, fouká bubliny a často (pro)sní celé dny i noci.

 

Autorské čtení: Petra Soukupová

Spisovatelka a studentka scenáristiky a dramaturgie na FAMU získala za svou tvorbu již několik ocenění. Scénář napsaný volně na motivy knihy K moři (Host) získal nejvyšší ocenění v 2. ročníku scenáristické soutěže Nadace Barrandov & RWE. Za svůj debut K moři (Host, 2008), který jí vynesl také nominaci na cenu Magnesia Litera, získala prestižní Ortenovu cenu pro mladé autory a Cenu Josefa Škvoreckého. Letos ji vyšel soubor tří povídek Zmizet (Host, 2009), ze kterého bude tento večer sama autorka číst.

 

Výstava obrazů: Lucie Blaževská

http://www.myspace.com/lucieblazevska

Dobře se rozhlížejte, schválně, zda v klubu najdete všechny její obrazy.

 

Afterparty: Jakub Joshua Johánek a Petr Míkovec in Dub

 http://www.myspace.com/joshua100c

 http://www.myspace.com/petrmikovec

 Jakub Johánek, frontman skupiny 100C a průvodce pořadem Dubový High na Radiu Wave, se společně s Petrem Míkovcem, producentem kapely 100C polovinou The Herb Sound System, postará o povznášející afterparty.

 

Večer provází: Lenka Vychodilová

 www.lemura.cz

Herečka, komička a šanzoniérka Lemura Lepá, kterou můžete znát z kapely Ultrapunk, Divadla Sklep nebo z show Na stojáka. Tato všestraná, vtipná a nápaditá dáma vás provede celým večerem.

 

-1.PATRO DANCE

DJ Ladida

 http://www.ladida.tv

 První dáma českého DJingu, která prorazila i v zahraničí, se v současné době zaměřuje především na minimal techno.

 

DJ Wwera

http://www.myspace.com/wwera

Někdy také přezdívaná Latex Princess podle party Latex, kterou začala pořádat společně s Acoustic Terrorist pořádat. Hraje ráda electro-miami, dark disco, bassline-fidget-wonky-acid house.

 

DJ Airto

http://www.myspace.com/djairto

Jeden z nejznámější a nejoblíbenějších electro-house DJů v České Republice, jehož živelné sety jsou v současné době inspirovány také punkem, diskem nebo osmdesátkami.

 

PŘÍZEMÍ

BAR


Babe LN

 http://www.myspace.com/djbabeln

 Jedna z prvních Českých Djek hrající převážně drum`n`bass. Spolupracovala také s několika MCs a dalšími muzikanty v projektech T-break nebo Nasty No Stars. Vytvořila například také živé hudební koláže k divadelnímu představení. Můžete ji slyšet pravidelně na Rádiu 1.

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO