CHAPEAU ROUGE

MENU

Benefice LaFEST vybrala v Chapeau pro dětský domov 52 000 !!!

 Benefiční festival LaFEST no9 je úspěšně za námi a zbývá už jen to nejdůležitější - shrnutí akce a poděkování těm, bez kterých by se akce neobešla:
 
Bilance festivalu předčila očekávání všech, do klubu Chapeau rouge dorazilo v sobotu 3.10 neuvěřitelných 600 platících diváků a do Dětského domova v Krči putuje po odečtení nákladů 52 100 Kč. 

Velké díky patří  Danovi a Pavlovi z klubu Chapeau Rouge (www.chapeaurouge.cz), Standovi z dnbFEVER ( http://dnbfever.cz/) a Strong Coffee production za přípravu a realizaci festivalu. Bez vstřícnosti klubu a nasazení všech organizátorů by akce nemohla skončit s takovým úspěchem. 
 
Akce by se neobešla bez velké pomoci našich sponzorů : Kytary.cz ( www.kytary.cz ), Bandzone.cz ( www.bandzone.cz ), I-klik.cz ( www.i-klikcz ), Radio 1 ( www.radio1.cz ). 
 
Největší poděkování musí mířit těm, bez kterých by se akce nemohla uskutečnit - k všem DJs a kapelám, které na LaFESTU zahráli bez nároku na honorář.
 
kapely :
Afterspoon ( www.afterspoon.cz )
Annie´s Trip  ( http://www.anniestrip.com/ )
Black Roses ( www.bandzone.cz/blackroses )
 
DJs
Bastard pop DJs /Radio1 http://www.radio1.cz/bastardpop/
Jakob /independent DJs
 
Velice důležitá byla pomoc všech dobrovolníků a ochotných lidí, kteří se uvolili s LaFESTEM pomoci ( Matouš, Lucka-a a kamarádky, Vom, Torad, GrungeRous,Mahdis, Honza,Vašek, René a pan Souček, Máťa, Keddy, Domča, Láďa, Šestka, paní Dočekalová a desítky dalších )

DĚKUJEME VŠEM za ochotu a vstřícnost! 

Těšíme se na viděnou na některém z dalších LaFESTŮ, které proběhnou v roce 2010!

FOTKY ZDE : www.i-klik.cz
 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO