CHAPEAU ROUGE

MENU

BOOGIE


Boogie @ Chapeau Rouge
Další díl Vaší oblíbené párty BOOGIE v Chapeau Rouge se koná již tuto sobotu a  je zde a s ní také klasické duo Lucas Hulan & Malako, kteří si pozvali kolegu z labelu Bambino a Myna Music a hlavně britskou hvězdu funky rytmů jménem Da Sunlounge.
V sobotu 30 května se mužete těšit nato nejlepší z funky deep house music a to vše si mužete užít ve výtečném prostoru klubu Chapeau Rouge.Nezapomeňte vstup je jako obvykle zdarma a začínáme ve 22 hodin. Keep It Deep. House Music All Night Long. Sometimes More:)

Da Sunlounge (Myna Music, UK)
www.myspace.com/dasunlounge
Simon Newby aka Da Sunlounge je velice šikovný DJ s mnohaletými zkušenostmi a především skvělý producent, který pravidelně vydává svoje pecky jednak u vlastních labelů Myna Music či Bambino Recordings a řady dalších světových vydavatelství jako jsou Low Pressings, Tango, NRK, Doubledown, Kolour, Drop Music, Flavor, Detour, Blacksoul Music atd. Mezi jeho věrné souputníky patří kolegové z house music branže, viz. Terry Francis, Andy Wetherall, Matt Shrewd, Rithma, Inland Knights, Jake Childs, Rhythm Plate apod. Simon Newby tvořil také producentské duo Solo & Logan se svým bratrem Martinem v jejich rodném městě Nottingham. Ostatně celá oblast v okolí města, zvaná East Midlands, je vesměs bohatá na slavné producenty (Inland Knights, Schmoov!, Kinky Movement) či věhlasné sound systémy (DIY, Smokescreen, Quadrants), jež se právem řadí mezi průkopníky britské taneční scény, sahající do dávné minulosti konce 80´ a počátku 90´let, kdy společně pořádali pravidelné mejdany pod širým nebem. Da Sunlounge v současnosti objíždí se svými funky chunky house sety celý svět a patří do kategorie často bookovaných a vyhledávaných jmen světové Top produkce. Do klubu Perpetuum se vrátí téměř po dvou letech, kdy byl hlavním hostem letní akce Jackin.

Promo mix by DJ Da Sunlounge (UK):
http://soundcloud.com/da-sunlounge/da-sunlounge-dj-mix-nov-08

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO