CHAPEAU ROUGE

MENU

MINIMAL ILLUSIONS vol.III

Minimal illusions vol. 3

15.5. 2009

Chapeau Rouge (Jakubská 2, Praha 1)
Start: 22:00

Vstup zdarma

 LIVE SET:  TIM SUSA (Broque / Germany; Potobolo / Paris) + very special guest FLOKKE (Holle64 / Germany)

 

Djs: Lettysix a.k.a. Negga & Miss T (Promix / Prague)

        Pietro & Jakub Mildner (SpaceWerks / Prague)

 

 

Exkluzivní techno-minimalový LIVE SET poprvé v Praze !

 

15.5. 2009 se v pražském klubu Chapeau Rouge uskuteční již třetí pokračování úspešné techno-minimalové noci “Minimal illusions” na které se poprvé představí německý dj a především producent TIM SUSA http://www.timsusa.de se svým live setem. K jeho dvouhodinovému vystoupení se ještě přidá jako zvláštní host člen německého labelu “Holle64” http://www.holle64.net FLOKKE a budou pokračovat společně.

Určitě se máme opět na co těšit - tento 27 letý producent tvoří hudbu už od roku 1994. Vystudoval univerzitu mediálních technologií v německém Ilmenau, kde jedním z jeho profesorů byl vynálezce Mp3. V životě ho hudebně ovlivnili: DAF, The Cure, Depeche Mode a zvuk 80.let.

Jeho poslední track “Plasmo EP” vyjde na francouzském labelu “Potobolo Records”  http://www.potobolorecords.com. Na květen má připravený “Desire Regress EP” na domácím německém labelu “Broque” http://www.broque.de s remixy od Stefana Trataua a Juno6. Tvoří predevším hudbu ve stylu techno-minimal a zvukové efekty, které používá si vytváří a programuje sám. Hudební ukázky si můžete poslechnout zde: http://www.myspace.com/sickissed, nebo v sobotním (9.5. 2009) vysílání pořadu “Unzipped” na Radiu 1 http://www.radio1.cz, kde bude odvysílán jeden z jeho live setů.

Českou klubovou scénu budou tradičně reprezentovat dvě djské dvojice: Lettysix a.k.a. Negga & Miss T. za pořádající agenturu “Promix Agency” http://www.promixagency.cz a Pietro & Jakub Mildner za label “SpaceWerks” http://www.spacewerks.eu.

Organizátor, majitel agentury Promix a dj Lettysix v jedné osobě, dříve znám také jako DJ Negga, se na české scéně pohybuje už skoro 10 let. Začínal jako dj a produkční ve starém Studiu 54, hudebně a stylově se ale časem obě strany ubíraly každá jiným směrem. Po získaných zkušenostech nejen z ČR, ale především ze zahraničí si založil bookingovou agenturu Promix Agency. “Cílem Promix Agency je přivážet do ČR novou, kvalitní djskou a producentskou krev z celého světa, momentálně převážně ve stylu techno-minimal. V zahraničí se tento styl hraje už pět let a myslím, že i u nás se konečně dostal také do obliby!” říká Lettysix.

“Chapeau Rouge je jedním z mála klubů, který tento hudební styl podporuje a už jsme zde zorganizovali pět akcí na nichž vystoupili djs a producenti ze Španelska, Německa a Argentiny. Jsme rádi, že v tom můžeme dále pokračovat a nabízet českým kluberům kvalitní muziku a stále nové, zajímavé djské tváře. Máte se určitě stále na co těšit!” dodává Miss T., která se v agentuře stará právě o booking.

Druhou djskou dvojici jistě nemusíme dlouze představovat: obzvláště dje Pietra http://www.myspace.com/petrvajsejtl , který se za svých 15 let působení objevil na řadě nejvýznamnějších a nejpopulárnějších parties jako Mácháč, Citadela, Apokalypsa, Orion Hall, Lucky People Centre, Ibiza Night, Cosmic trip atd., ale také na německé Love Parade. Za svou kariéru nahrál několik mixovaných kompilací z nichž jedna byla zvolena kompilací roku, stal se oficiální djem pro společnost Stanton a jako jeden z prvních djs propagoval final scratch po celé ČR. V posledních letech se zabývá vlastní tvorbou a vystupuje je jako live act častokrát právě s Jakubem Mildnerem http://www.myspace.com/djjakubmildner. 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO