CHAPEAU ROUGE

MENU

DJ a producent MATT FLORES zahraje již tuto sobotu

GRANDE NOCHE 9/5/2009 V CHAPEAU ROUGE

 

Na únorovou Grande Noche, kde se s libozvučným setem představil německý dj a producent Boris Hotton, hudebně plynule naváže vydání květnové, jehož headlinerem bude Matt Flores (http://www.myspace.com/mattflores01). Matt Flores je společně s Borisem Hottonem další producent z plodného regionu kolem Düsseldorfu, Kolína n. Rýnem a Dortmundu, který velice zdatně konkuruje metropolitnímu Berlínu.

Dlouholetý producent Matt Flores se v ČR představil vůbec poprvé letos v březnu a nyní vystoupí premiérově v pražském klubu Chapeau Rouge  na Grande Noche. Jelikož přesně nevíme, kdy Matt do našich končin opět zavítá, bude to zcela jistě zajímavý večírek, v rámci kterého uslyšíte spoustu novinek z vydavatelství jako např. Farside (http://www.myspace.com/farsiderecords), Combination (http://www.myspace.com/combinationrecords) nebo Compost (http://www.myspace.com/compostrecords), kde Matt Flores pravidelně zanechává své hudební stopy. Je to skutečně všestranný muzikant, v jehož oblasti zájmu není pouze deep house, na kterém rád spolupracuje s dalšími umělci jako Ingo Sänger nebo Herb LF; z mnoha jeho projektů stojí za zmínku např. zábavné uskupení I:LYKE (www.myspace.com/ilyke07), které se nechává inspirovat mnoha hudebními styly od dubu, hip-hopu až po breakbeat. V Chapeau Rouge však budou znít převážně jen rovné beaty a line-up Grande Noche doplní Pat Heart (http://www.myspace.com/djpatheart) a Lukas Micka (http://www.myspace.com/lukasmicka).

Desky tohoto umělce z Düsseldorfu hrají např. Ame, Manuel Tur, D-Play, Laurent Garnier, Westpark Unit aj., a i proto doporučujeme si jeho vystoupení nenechat ujít. Z Chapeau Rouge odlétáme do Metaworldu v deset, přilétáme nad ránem a vstupenka je zdarma!

 

Pro Ty, kdo nezaznamenali rozsáhlý rozhovor s Mattem Floresem z března t.r., jej pro jistotu připomínáme: (http://www.techno.cz/rozhovor/29434/matt-flores-nikdy-neplanuju-ze-budu-zpivat)

 

No a pro Ty, kteří se před sobotou chtějí řádně hudebně nažhavit, máme poslední headlinerův studiový mix ze série Metaworld: http://supafeed.net/Matt_Flores/metaworldV.7.m4a.zip

 

YouTube video Mattova singlu „Our Secret Garden“ (Combination rec. 053) můžete také zkouknout níže.

YouTube video Mattova vystoupení na akci Sunandbass v Itálii je pro Vás rovněž k dispozici:

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO