CHAPEAU ROUGE

MENU

GRAMPALL JOOKABOX (us) + Květoslav Dolejší & Ben Turpin = 7.5.

Grampall Jookabox je supr podivín z nějaký díry v Indianě. Nosí na hlavě hnusnou čepici a fusekle až ke kolenům a o svojí aktuální desce Ropechain (vyšla na Asthmatic Kitty) říká "I was interested in paranormal experiences, because I guess I was having them or something? I don’t know. Definitely some weird shit was happening". 

A jakej je výsledek? Silně ujetej koktejl kterej převážně připomíná něco mezi TV on The Radio, Beckem (období Odelay) a Frankem Blackem na tripu, ale kterej občas taky zní třeba jako strašidelná verze Midnight Oil. Z týhle skrumáže, která zní jako nahraná v jeskyni, pak mimo jiný promlouvá k Michealovi Jacksonovi ("You gotta come back, and dance again, like you used to. Okay? Okay. Good") nebo psychopaticky vyznává lásku ("I took mushrooms and then proposed to you because I love you love you!!!!") - co taky čekat od někoho takovýho, že jo. Je to vážně dobrý, jedinou potenciální komplikaci představuje jídlo. Žukabox je evidentně mlsoun a když zpívá "I need some food right now", je vám jasný, že to jde od srdce. Vaření maj ovšem v tomhle případě na starosti Pe.Klo a Kim, který dost možná ukuchtí nějakou dietní chaluhu a tofu, takže čert ví jak tohle dopadne.

Podobnýmu zjevovi je podle nás možný čelit jen adekvátně těžkym kalibrem domácí provenience - lo-fi knížetem ze Skalska. Slávek Dolejší se svojí kapelou Ben Turpin se vrací po dlouhý pauze zapříčiněnou zdravotníma problémama, takže se zřejmě můžeme těšit na písničky o hrabání listí a pytlích cementu na hlavě. Což je vždycky fajn.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO