CHAPEAU ROUGE

MENU

MA-SKA-RUDE 8.5.

5.2009 Ska-Punk Ma-Ska-Rude

Den vítězství, s námi druhý květnový pátek, přijedou do pražské Chapeau  Rouge, oslavit a zároveň i pokřtít, své debutové CD "Sayonara" -  Skapollo, nezastvitelný kytarový ska-punk z Vrchlabí. Bývám na chválu  velmi skoupý, ale tady musím, chtíc nebo nechtíc, přiznat - je to  zatraceně KUR.. DOBRÝ CDčko.

Další, velmi chutnou troškou do mlýna, přispějí Heebie Jeebies, kteří  své debutové Cd "to se tam nevejde" vydali již loni na podzima a o tom,  že na ska-punk, mají také svůj vlastní názor, se přesvědčíme na vlastní  kůži, až nám naservírují své písně okořeněné houslemi.

Do třetice všeho dobrého, nám své skromné argumenty, přednesou Karvinští  Sakumprásk - tuhle kapelu fakt žeru........ vlastně žeru úplně všechny!!! Ma-Ska-Rude má jako vždy, nadupanej line-up.

Shrnu-li to, čeká nás ska-punkový nářez, různých barev a chutí, v podobě  strhujícího koncertu, křtu výborného CDčka Skapollo "Sayonara", do rána  pak reggae selectora Generala Kryshpeena & BHD live bandu, ale hlavně  pořádnej pepito mejdan, kde si zase všichni pořádně zařádíme!!!
 
Zatančíme!!! .... Zazpíváme!!!....ska,ska,ska.....


http://www.skapollo.com

http://heebiejeebies.cz/

www.sakumprask.cz/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO