CHAPEAU ROUGE

MENU

25.6. Pokračujeme s Fource Live25.6. Fource Live: Cold Cold Nights a DNÉ

Tým Fource Entertainment se nezaměřuje jen na koncerty zahraničních kapel, ale i ty domácí. Koncerty nám chybí stejně jako hudebním fanouškům, mezi něž se počítáme - a proto se nemůžeme dočkat, až spustíme projekt Fource Live.


Ve spolupráci s klubem Chapeau Rouge i mediálními partnery (aktuálně v jednání) chceme pod jménem Fource Live nejen vytvořit předzvěst časů, kdy se budeme znovu potkávat na koncertech, ale taky pečlivě vybraným domácím interpretům nabídnout možnost intimního koncertu pro třicet diváků, který bude profesionálně zaznamenán, sestříhán a následně bezplatně zveřejněn.

Jako první se 12.6. představily kapely Favorite Obsession a Good Times Only.


Aktuálně vás čeká 25.6. koncert kapel Cold Cold Nights a DNÉ 

Vstupenky: fource.cz/cs/events/cold-cold-nights-dne/
 Fource Live nabídne vždy dva koncerty, které po vzoru koncertů seattleského rádia KEXP či proslulých intimních koncertů stanice NPR nabídnou okamžitě rozpoznatelnou vizuální kulisu, na které budeme spolupracovat s designérem Kryštofem Hlůžem.

 Koncerty budou probíhat vždy jednou za dva týdny, budou přístupné veřejnosti v omezeném počtu (a v souladu s aktuálními nařízeními) a záznamy z nich budou záhy zpřístupňování všem fanouškům. Za technickou kvalitu a celkovou úroveň ručí nejen produkční zkušenosti Fource Entertainment, ale i spolupráce s produkční společností Stilking Films, která je poskytovatelem techniky. 

 Všechny koncerty i následné zveřejnění na sociálních sítích budou podpořeny nejen přes zavedené platformy a spolupracující subjekty Fource Entertainment, ale i kanály klubu Chapeau Rouge a jednotlivých interpretů.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO