CHAPEAU ROUGE

MENU

16.11. Bass Overdose: Fall Season


16.11.  Bass Overdose: Season Fall w/ Monrroe (UK)

 

Ještě jste neokusili atmosféru akce Bass Overdose? Je nejvyšší čas to napravit.  Na nadcházející edici s podnázvem "Fall Season" uslyšíte poprvé v ČR headlinera Monrroe (UK) ze Shogun Audio.

Monrroe, s podporou od umělců jako jsou Etherwood, S.P.Y, Maduk, LSB a Hybrid Minds, vždy působil svým okamžitě rozpoznatelným atmosferickým, hluboce euforickým zvukem. Díky svým jedinečným producentským technikám, se mu daří zachytit skutečně organický a lidský pocit, který vyniká v silně elektronickém žánru Drum and Bass.

Monrroeova spolupráce na tracku 'Stay' s Charlotte Haining byla vydána ve třetím dílu Escapism series na Liquicity a získala obrovskou chválu od DJů i fanoušků. Jeho další kolaborace s producentem Aperio 'Rise' byla zařazena do RAM Records 2017 Drum & Bass Annual.
 

Jeho EP 'Time For Change' vydané na Galacy - nově založeném sesterském labelu Liquicity, bylo vyzdvihováno Liquicity, Skankandbass a Inspector Dubplate. Titulní skladba 'Time For Change (Ft.BLAKE)' byla navíc hraná v tenkrát Frictionově show na BBC Radio 1. 

Ve svých setech kombinuje široké spektrum Drum & Bassu od hedvábně hladkých liquidů až po dunící rollers. S releasy na Liquicity, Galacy, RAM Records, Liquid Tones, Soul Deep a Influenza není pochyb o tom, že má tento mladý objev stále co nabídnout. 
 
Téma podzimní akce nese název 'Fall Season', jak jinak v tomto ročním období. Underground stage bude pěkně ladit s produkcí headlinera, barvícím se listím venku a Fourseasonovými narozeninami, které oslavíme samozřejmě kvalitním Liquid & deep D'n'B. Liquid v Chapeau Rouge? Proč ne!

Nebude chybět ani kvalitní support. Mimo residentního dua Beast:Season (Beast Jane & Fourseason) přijali pozvání Stanjah, Kollmixx (SK) a Baseball Bat (BRA). Večerem vás provede vokalistka Luménica. Na techno stagi se těšte na světový talent I AM BAM (ger).

Začátek: 21:00
Vstup: 100 CZK, od 23:00 180 CZK

Fb událost: www.facebook.com/events/537365953686679/

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO