CHAPEAU ROUGE

MENU

12.10. REPUBLIC ARTISTS


12.10. Berlínský DJ Agent se vrací do Chapeau Rouge


 

V sobotu 12. října se do klubu Chapeau Rouge vrací londýnský kolektiv djs a label Republic Artists. Aktuální i lety prověřený house & techno sound přiveze několik zahraničních hostů, které doplní rezidenti Republic Artists a domácí hosté ve všech třech patrech klubu.

Na house floor se po půl roce znovu objeví berlínský Agent, který za svou více než dvacetiletou kariéru vystupoval v mnoha respektovaných klubech a na festivalech v rodné vlasti. Jeho typický zvuk zazněl ve frankfurtském Cocoonu, berlínském Tresoru nebo na Love Parade. Má za sebou stovky zahraničních vystoupení, například v londýnském fabricu a Eggu, klubu Womb v Tokiu nebo na festivalu Off Sonar. Jeho tracky vyšly na labelech zvučných jmen: Get Physical, Cocoon, Desolat, Moon Harbour nebo fabric Records. Agenta doplní Veloz z Mexika, který je častým hostem akcí Republic Artists, pořádaných v Londýně. Veloz je majitel několika micro house labelů, mezi které patří Elision a Weather Records, na kterých vydává Rich NXT nebo East And Dubs.

 

Techno stage bude pod taktovkou gruzínské Ly Sas, která minulý rok vydala své debutové EP na Variance Records. Nebude samozřejmě chybět ani Thomas Tesla, šéf Republic Artists! Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, namátkou Crucifix Lane, Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v berlínských klubech: Tresor, Golden Gate, Suicide Circus a na dalších místech po celé Evropě. Jeho produkci najdete na Tanztone, Wasabi Generals, Nightphunknebo Republic Artists Records, kde vyšel jeho remix tracku Mind Meld 2 od Nikoly Galy.

Bar bude mít pod kontrolou DJ Neighbour a Mark Dale z Rakouska.

 

Událost 
https://www.facebook.com/events/2370784236502632/ 

Datum: sobota 12. října 2019
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO