CHAPEAU ROUGE

MENU

10/04 Sheexy House s Djs TAZZ&BO.DAN

Sheexy House s Djs TAZZ&BO.DAN

 Tento pátek bude pro nejednoho dje velkým dnem, na který do konce svého djského života nezapomene. Všude ve světe jsou různé awards o tom, kdo je ten nejlepší dj. Nikdo se ale neptá na pravý opak. Tento pátek 10.4.2009 proběhne na pravidelné akci Sheexy House v klubu Chapeau Rouge Šit Awards 2008.

 Jelikož na Sheexy House hrála povětšinou jen rezidentská dvojice a jen jednou byla tato dvojice doplněna o hosta, tak v kategorii Šit Roku 2008 byli nominováni jen tito tři pánové. Vždy "dobrej" Bo.dan, ještě "lepší" Tazz a nominace uzavírá Sheexy Wicc, který zde rovnou oslaví své 15. narozeniny, takže ho ani nemusí mrzet když nevyhraje, protože už dostal občanku.

 Poslední díl byl zrovna mystický pátek třináctého a bylo to opravdu nebezpečné pro všechny zůčastněné. Jak to tam vypadalo se můžete podívat v dalším, tentokráte velmi povedeném díle našeho video seriálu na http://www.youtube.com/watch?v=-pinAKFTAMI.

 Všechny díly video seriálu naleznete na  http://www.youtube.com/user/SheexyHouse .

 Začínáme v 22:00, vstup je jako vždy zdarma. Jo a buďte dobří, my budem ;)

 Netřeba zapomínat, že klub Chapeau Rouge má tři patra, a tedy tři různorodá místa zábavy pod jednou střechou! Kromě djs TAZZ&BO.DAN a WICC v Dance club floor bude na horním baru skotačit dj Liquid A s muzikou z celého světa a v underground floor bubou skotačit milovníci SKA na kapely Skalená treska (ska) , Fuera Fondo (ska-punk) a Confessions (root reggae).

 Více info o Sheexy House: http://www.myspace.com/sheexyhouse

 Na závěr jedna zpráva pro nedočkavce, a to že oblíbený letní mejdan Sheexy Boat bude! Opět vyrazíme na parníku Odra brázdit břehy Vltavy ve čtvrtek 23.7.2009. Bližší info přineseme včas.

 Pokud je možné prosím použijte vnořené video s kódem níže, jinak prosím odkaz na http://www.youtube.com/watch?v=-pinAKFTAMI

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO