CHAPEAU ROUGE

MENU

8.6. Republic Artists


 

8.6. Willers Brothers (uk) na Republic Artists
V sobotu 8. června zavítá do Chapeau Rouge britský trojlístek Willers Brothers a Nick Elia. Na třípatrové akci Republic Artists se dále představí JHNS, Thomas Tesla, Da Moon a Brigitte Noir

  "House floor" bude mít v režii duo Willers Brothers. Bratři se předminulý rok přesunuli do Berlína, kde se úspěšně etablovali na tamní scéně. Několikrát vystoupili v klubech Watergate, IPSE, Tresor nebo Sisyphos. Od založení labelu WE_R HOUSE s berlínskou DJkou a producentkou Cinthie, se jejich produkce dostala na přední místa žebříčku obchodů Decks nebo Deejay.de. Jejich produkce je hrána takovými jmeny jako Enzo Siragusa, East End Dubs nebo Ferro, Aktuální produkci najdete na labelech PIV Records, Avotre, Quality Vibes a Scenario. Bratři Willers byli čtyři roky residenti klubu The Egg London, hráli v klubu Space Ibiza, Zoo Project nebo Propaganda v Moskve.
https://youtu.be/yNmDkQOennk 

"Techno floor" bude pod taktovkou Nicka Elii, který zahraje LIVE. Nick se kromě elektroniky podílel na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a Německu. Je lektorem SAE institutu na univerzitě v Surrey a na univerzitě v Keele. Jeho třítrackové EP, vydané na Republic Artists Records bylo hráno a podporováno mnoha umělci, jako jsou např.: Dubspeeka, Tiga nebo Hannah Wants. Track „Glue“ byl hrán na stanici BBC Radio 1.
https://youtu.be/qzXDcMz42z4

 

Druhá červnová sobota v Chapeau Rouge patří londýnskému kolektivu a labelu Republic Artists. Join the troops!

Událost www.facebook.com/events/662692217535099

Datum: Sobota 8. června 2019
Vstupné: do 23:00 - 100,- Kč, od 23:00 - 150,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 22:00

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO