CHAPEAU ROUGE

MENU

3.5. Hip Hop Federace
Lord Lhus, Fantom a Ul Farma na pódiu Chapeau společně už 3. května!Hned první májový víkend v sobotu 3. května vypukne v  Chapeau Rouge opravdu nabitý hip hopový mejdan v mezinárodním obsazení s názvem Hip Hop Federace.

Do legendárního klubového prostoru přijede s releasem svého nového alba Nosferatu Rap slovenský Fantom. Člen Kruscifix patří mezi nejzajímavější osobnosti SK scény a víc než hojně spolupracuje na své produkci s umělci z různých koutů světa. Na pražskou premiéru svého nejnovějšího hudebního materiálu sebou tento chalan přiveze zámořského hosta, s kterým spolupracuje už od dob Kruscifix: LORDa LHUSe (USA). Rodák z Jižní Karolíny Lord Lhus se pohybuje na scéně už nemálo let a za sebou má úzké kolaborace se jmény jako jsou třeba Savage Brothers nebo Snowgoons. Právě s Fantomem poslední dobou objíždějí nejen cz/sk kluby, ale společně koncertují i po dalších evropských městech. Díky nabitým koncertním zkušenostem se může Praha těšit na kvalitní hip hopovou show, poskládanou nejen ze společných skladeb, ale i z toho nej, co každý z pánů může nabídnout...
Hip Hop Federace je nejen chystaná série koncertů, ale tento projekt má v plánu propojovat české a slovenské interprety, podporovat jejich další spolupráci a má za cíl nastartovat větší možnost koncertování kapel i djs u jejich jazykově nejbližších sousedů…

Českou stranu pro květnový večírek zastoupí ostřílená a dlouho fungující formace z Ústí nad Labem Ul Farma. Ústecká trojka patří tomu kvalitnějšímu v českém hip hopu a všichni její členové neúnavně věnují muzice čas, i když označení věku náct dávno dávno odrostli. Frontman Ul Farmy Wuty vydal před časem ceněnou sólo desku a stejně jako DJ kapely Peca One, spatřuje asi největší sílu ve spolupráci v rámci české a slovenské kotliny. To se projevuje i společných i sólo hudebních nosičích Ul Farmy, kde s nimi v poslední době kromě jmen jako Khomator, DJ Fatte či Idea spolupracovali i slovenští Mugis, Plexo, Majself, Supa nebo např. Komander. Fantom se s nimi rozhodně na jednom podiu nepotká náhodně, už od dob Kruscifixu spolupracují a hoši mají k sobě blízko hudebně i lidsky i po vydání se Fantoma na sólo dráhu.

A to není rozhodně vše, za gramofony se kromě ,,ul farmýho,, Pecy One ukáže i rezident klubu a člen legendárních Chaozzz – DJ BA2S. Celý program a publikum rozehřejí Freestyle Mondays MCs se svou freestyle rap show.

Vstupenky si můžete pořídit v předprodeji za sto korun na baru klubu Chapeau Rouge, na místě  pak vstup bude stát přátelských korun 150,-.

Fb událost: www.facebook.com/events/542631565850246/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO