CHAPEAU ROUGE

MENU

5.11. Tyler Ward (us) se vrací
TYLER WARD SE VRACÍ DO PRAHY!


Mistr coververzí a popový idol Tyler Ward právě vydal své první originální album. V rámci evropského turné ho fanouškům představí i v Praze. Koncert se koná již 5. listopadu v našem klubu Chapeau Rouge - protože u nás je možné cokoli :)

Tyler Ward je velmi talentovaný hudebník a producent. K šíření své hudby rád využívá nová média, takže se do povědomí mnoha fanoušků dostal právě díky Youtube nebo Facebooku. Je známý svými skvělými coververzemi písní Justina Biebera, Coldplay, Imagine Dragons a dalších. Svůj obrovský talent dokazuje také ve své autorské tvorbě.

Po velkém úspěchu Wardova debutu Hello Love Heartbreak, které je plné povedených coverů, přichází Ward s dlouho očekávaným albem Honestly. To je Wardova první deska s vlastní originální hudbou. Fanoušci si ji mohou pořídit od 18. října. Z této desky pochází například singl Some Kind Of Beautiful, který natočil s kolegyní Lindsey Stirling. Tento singl lomcuje světem Facebooku a je sdílen na tisících veřejných i soukromých profilů.

Ve stejný den, kdy album Honestly spatřilo světlo světa, vyrazil Ward na evropské turné. Turné začalo v Německu a 5. listopadu Ward se svou kapelou dorazí i do Prahy. Na koncertě uslyšíme snad vše z nového alba a určitě i mnoho povedených coververzí oblíbených hitů.

Ward má velmi vřelý vztah ke svým fanouškům. Váží si jich a jsou pro něj inspirací. O tomto se můžete přesvědčit sami na jeho živém vystoupení v Praze. Nenechte si to tedy ujít, koncert se koná již 5. listopadu v Chapeau Rouge! Vstupenky k dostání v síti Ticketpro.

Oficiální FB Event: https://www.facebook.com/events/304189753053950/?fref=ts
______________________________________________________________________________

SOUTĚŽ O 2X2 VOLNÉ VSTUPY!


Vyhrajte lístky na koncert Tylera Warda - stačí jen sdílet tento odkaz a napsat nám na jarka@chapeaurouge.cz do 4.11. (12:00) odpověď na otázku, kdy vyšlo druhé album Tylera Warda Honestly.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO